Wątek dotyczący artykułu

Unibax Toruń chce... złotego medalu!

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, Unibax Toruń domaga się ogłoszenia obustronnego walkowera w meczu rewanżowym Enea Ekstraligi ze Stelmetem Falubazem Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł

BDG

jasne, ze tak... ale chodzilo o to, ze to bylby przypadek... a usuwanie niewygodnych komentarzy to norma...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
BDG

napisalem Tobie, ze masz oszczac typa... a co Tobie robi za roznice, ze minusy rozdaje?! a niech ciec obserwuje, moze sie czegos nauczy... wyluzuj Reno ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BDG

niestety tym dwom pacanom nie wytlumaczysz, ode mnie dostali po bloku i mam looz! niech sami sie szarpia, nie musze juz czytac tych kochasi... a ze cep mnie obserwuje... sikam na to...

| Odpowiedz
blokuj
BDG

Laguniasty, z nimi sie nie da! skacza jak takie dwa koguty, a pozniej zglaszaja naruszenia i dostajesz bana, a koguty dalej sie szarpia... nie warto sie przejmowac, nie ma kim...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
-ROMAN-

Usuwanie treści wpisów mówiących prawdę o tym portalu jest nagminne,
powiem więcej SF robi się portalem brukowym nie mającym nic wspólnego z rzetelna informacją w kwestii prawdy,
czy jest sponsorowany przez wpływowe osoby?
Oto jest pytanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
AMON

Bo liczy się ilość a nie jakość zobacz wpisy w tym temacie przeszło połowa to wyzwiska i posty nie na temat ŻENADA .

| Odpowiedz
blokuj
Dario

Sam kiedyś doświadczyłem na swojej skórze jak odrzucaliście moje posty , które były nie przychylne temu portalowi , choć nie zawierały zwrotów obraźliwych

| Odpowiedz
blokuj
Damian Gapiński

Podaj proszę swoją definicję portalu brukowego. W powyższej informacji, jest wyraźnie napisane, że fakt złożenia takiego wniosku przez Unibax potwierdzają władze Ekstraligi. Co zatem uważasz za nierzetelne? Konkrety, bo póki co wypisujesz wyuczone formułki bez konkretów....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
-ROMAN-

Co znaczy wyuczone regułki?
Puki co robicie żniwa na kibicach oszukanych przez karierowiczów.
Temat goni temat tylko po po aby komentarze się mnożyły sie jak króliki.
Nie mówiąc o wpisach usuwanych które mówia prawdę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
-ROMAN-

Jeśli myślisz że wejdę z Tobą w grubszą polemikę to jesteś w błędzie.Kopac się nie mam zamiaru z dwoma dziennikarzami z górnej pólki SF.
Jestem zwykłym ciężko pracującym Polakiem i piszę to co widzę.
Takie są moje odczucia,a pamiętaj nie jedno widziałem i przeżyłem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Damian Gapiński

Jeżeli tak wiele widziałeś to nie powinieneś mieć problemów z opisaniem, co tutaj jest nie tak. Nie robiąc tego udowadniasz jedynie, że uwielbiasz krytykanctwo, a nie krytykę. To typowo polskie niestety. Brak argumentów, ale ważne, że kwestionujemy wszystko naokoło...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
-ROMAN-

Prześledź moje wpisy i proszę powiedz ile jest w nich nadmiernej krytyki.
Jestem jedynym na tym forum obserwowanym przez Ciebie.
Przypadek?
Czy szukasz na mnie haka?
Jeśli ktos nie wieży niech sprawdzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Damian Gapiński

Ale gdzie ja napisałem, że Twoja krytyka jest nadmierna? Napisałem, że jest to krytykanctwo. Czyli zarzucanie czegoś, bez poparcia argumentami. Fakt, czy Cie obserwuje nie ma z tym nic wspólnego! Ja jedynie cały czas proszę o argumenty za tym, że ten artykuł jest nierzetelny, bo to zarzucasz. Jeden konkret, a Ty uciekasz do kolejnych oskarżeń w moją stronę...

| Odpowiedz
blokuj
Gotfryd

Ja jedynie cały czas proszę o argumenty za tym, że ten artykuł jest nierzetelny,

Tytul jest przede wszystkim nierzetelny, ergo: nieadekwatny do rzeczywistości!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
speedway-toruń

Jeżeli jest Pan rzeczywiście tym, za kogo podaje się w nicku, to chciałbym oświadczyć, że uprawia Pan tu niespotykaną - jak na naczelnego cywilizowanego (ale czy rzeczywiście?) portalu - HIPOKRYZJĘ!!!
Nie dalej jak pół godziny temu usunął mi Pan wpis, w którym w cywilizowany sposób zwróciłem uwagę, jednemu z zacietrzewionych internautów, że jeśli już musi nazywać Toruń "hołotą", to niech to czyni przynajmniej w języku polskim (bo to raczej hołota bazgrze takie wyzwisko w formie: "chołota").
Ponadto - jestem pewien, że najmilej widziane na tym Pańskim portalu, są właśnie niegramatyczne wyzwiska! A na mój kulturalny list, protestujący przeciwko takiemu zdziczeniu - napisany do Pana przed tygodniem - nie miał Pan odwagi (argumentów?) odpisać, najwyraźniej!!!
Nie mam też najmniejszej wątpliwości, że ten wpis - zgodnie z tym, co wyżej Panu zarzuciłem - za chwilę także Pan usunie. W myśl deklarowanej tu obłudnie "otwartości" na... krytykę!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Damian Gapiński

1. Skąd pewność, że to ja coś usuwam?
2. Wpis w ogóle nie odnosi się do tematu, czyli meczu Falubaz - Unibax, bo o tym rozmawiamy.
3. Ja mam odwagę odpisać każdemu pod warunkiem, że jest to faktycznie korespondencja, która powinna być kierowana do mnie i w której to ja mam coś do powiedzenia.

| Odpowiedz
blokuj
speedway-toruń

ad 1. Właśnie w tej sprawie napisałem do Pana prywatnie, więc miał Pan szansę rozwiać moje wątpliwości (i złe podejrzenia wobec moderatorów), ale nie "zaszczycił" mnie Pan żadnym wyjaśnieniem, czym wystawił Pan sobie - sui generis - świadectwo..!

ad 2. Myli się Pan, bo rozmawiamy także o jakości portalu (i obyczajach tu tolerowanych). Jeśli twierdzi Pan inaczej, to dowodzi - tym samym - że nie kontroluje Pan nawet swoich własnych, dzisiejszych (sprzed niewielu minut) wpisów, w których podejmował Pan ów temat. [Skoro tak, to nie sposób oczekiwać, że ktokolwiek i cokolwiek - z Waszej strony - tu kontroluje..!] W związku z tymi właśnie Pańskimi wpisami, zwróciłem się do Pana dzisiaj. Co do mnie - zawsze piszę na temat, a to Pan go gubi, najwyraźniej..?

ad 3. Do kogo niby miałbym kierować swoje uwagi, na temat portalu, jeśli nie do jego red.naczelnego? Czyżbym miał uznać Pański wpis za publiczne oświadczenie, że jest Pan na portalu zaledwie figurantem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Darkness

Przecież nikt nie chce się kopać, zresztą jak pamiętasz, a mam nadzieję, że pamiętasz, ja chętnie wymieniam poglądy na temat funkcjonowania serwisu i jeżeli coś jest nie tak potrafię przyznać rację. Zresztą sam niżej napisałeś, że trzeba wyluzować i (dodam) spoglądać na ten nasz żużel z dystansem.

| Odpowiedz
blokuj
kibic polonii

może adwokat SF nam coś na ten temat powie ,pojawił się nie oczekiwanie po kliku miesiącach nie obecności może to na skutek moich wypowiedzi które oczywiście zostały skasowane

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.