Wątek dotyczący artykułu

Dwunaste miejsce Manchesteru United. David Moyes podoła?

Zaledwie dwunaste miejsce po sześciu kolejkach zajmuje Manchester United. Już pojawiają się pierwsze głosy, że David Moyes nie podoła jako menedżer Czerwonych Diabłów.

przeczytaj cały artykuł

LexoN

Ferguson potrafił z tych gości wyciągnąć więcej niż się dało. Moyesowi to nie bardzo wychodzi, ale jak zrobi z Januzaja dobrego piłkarza to ma u mnie plusa :) United muszą się obudzić, inaczej o TOP4 mogą zapomnieć. Choć tak, jak mówię z piłkarzami w większości średnimi będzie o to ciężko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Alea iacta est

Mistrz Anglii, ale nie uważam, żeby na papierze Manchester United był jakiś bardzo mocny. Po prostu geniusz Fergusona trzymał ich na szczycie. Prócz Rooneya i van Persiego to w United nie ma wielkich gwiazd, a mimo to Sir Alex potrafił z nimi wygrać ligę z taką przewagą. Dopiero teraz widzę jaki niezastąpiony był Ferguson. O mistrzostwie w tym sezonie to już nawet nie myślę, chcę tylko żeby byli w TOP4 i będę zadowolony. A taki chudy sezon się nawet przyda, taka lekcja pokory dla kibiców, że nie zawsze będzie kolorowo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hej Apator

Wiadomo,ze Fergie wyciagał ponad 100% z piłkarzy ale jednak jakby miał słaba druzyne to by nawet jego geniusz nie pomogł.Oprocz Rooneya i RVP jest tez Kagawa czy De Gea to tez klasa swiatowa.Coz myslałem,ze w top 4 United bankowo beda ale zaczynam miec powazne watpliwosci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.