Wątek dotyczący artykułu

Gwiazda Lechii ma ofertę z Legii!

Legia Warszawa chce pozyskać czołowego piłkarza Lechii Gdańsk - Daisuke Matsui - poinformował Dziennik Bałtycki. Japończyk w przeszłości był już testowany przez mistrzów Polski.

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Tylko u nas, w piłkarskim zaścianku, takie transfery nazywa się kradzeniem. Na zachodzie to norma. U nas też, jeśli chcemy mieć coraz mocniejszą ligę, powinno być więcej transferów między klubami ekstraklasy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Niestety powrót do szarej rzeczywistości. Na Bałkanach super! Jeszcze się nigdy nie zawiodłem jadąc w tamte strony. Z drugiej strony łatwo w alkoholizm tam popaść, bo klimat sprzyja piciu. Bardzo przyjemne piwko mają w Czarnogórze swoją drogą. No i widoczki też niczego sobie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Piwko, rakija, zycie. Mozna milo naruszyc watrobe. Nie mart sie za rok znowu moze gdzies wyruszysz na wojaze. Ja mam nadzieje, ze za rok powroce na Majorke.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Dzejson Vel Kramp

Twój mistrzowski klub to jedynie może kupić papier toaletowy najlepiej tak 24 rolki żeby wasi grajkowie nie obsrali w następnym meczu , co Cie to interesuje kogo chcą kupić???Raczej nikt nie będzie musiał zawodnika zmuszać do zmiany klubu zgodzi się to przyjdzie nie zgodzi się trudno a co Ty masz z tą kradzieżą to nie wiem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.