Wątek dotyczący artykułu

Łoktajew będzie miał miejsce w składzie Falubazu. Powrót Walaska możliwy, ale...

Robert Dowhan zapowiada, że Aleksandr Łoktajew znajdzie się w składzie Stelmet Falubazu na sezon 2014. Chciałby również powrotu do Zielonej Góry Grzegorza Walaska.

przeczytaj cały artykuł

2przemek7_Wlkp_Wrz

Tyle, że zdaniem niektórych Torunian Falubazu w lidze nie będzie. Bowiem nastanie jakaś prywatna liga.
Czasem można się pośmiać nad głupotą Nigta i jego popleczników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaczor Falubaz

Oni uniesieni duchem świętego miasta pod patronatem Ojca Dyrektora rzeczywistość postrzegają jak ci od hipotezy zamachu na czarne mówiąc białe ha ha.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mirror ZG

Cześć.Przed finałem trafił pisząc że nie pojedzie AJ. Miał rację - nikt nie pojechał :) Zmieniłeś swoje zdanie odnośnie AJ :) Pytam bez sarkazmu.

| Odpowiedz
blokuj
kaz

Witam cię. W tej chwili mam mieszane uczucia, bo darzę AJ-a sympatią. Jest miły, uśmiechnięty, kontaktowy, a przy tym bardzo dobry zawodnik. Tylko obserwując konsekwencję w doborze zawodników przez władze naszego klubu (Dowhana), byłem niemal na 100% pewny, że mu podziękują. A dlaczego? A dla tego, że spędził u nas trzeci sezon i każdy kolejny jest słabszy. Jedynym poważnym wytłumaczeniem na jego zatrzymanie jest to, iż jest mało prawdopodobne, aby w kolejnym sezonie pojechał jeszcze słabiej. Jakiś czas temu usłyszałem, że AJ u nas zostanie, więc nie widzę przeszkód. Dobrze, że to nie ja muszę decydować o jego zatrzymaniu lub też nie, bo miałbym poważny dylemat, albo co gorsza, wyrzuty sumienia. Pzdr.

| Odpowiedz
blokuj
kapitan bomba

Podobno ma powstać zawodowa liga pana Romana, w skrócie LZPR. W lidze tej Unibax będzie miał już przed sezonem zapeniony tytuł mistrzowski, reszta drużyn będzie biła się o wicemistrzostwo. Falubazu w tej lidze oczywiście nie będzie, bo istniałoby zbyt duże ryzyko, że Unibax zostałby po raz kolejny wydymany bez mydła. Na to Pan Romek pozwolić sobie nie może :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.