Wątek dotyczący artykułu

Po co Stelmetowi kolejny rozgrywający?

Erving Walker od wtorku rozpocznie tygodniowe testy w Stelmecie Zielona Góra. Jeśli przejdzie je pozytywnie, to będzie czwartym graczem w rotacji na pozycji rozgrywającego.

przeczytaj cały artykuł


barakuda

Osobiście dwóch decyzji Uvalina nie rozumiałem. Dlaczego uparł się na Dłoniaka i przetrzymał go cały sezon na ławie a w następnym gość walił w Siarce regularnie po 20 oczek i dlaczego tak mało dawał gry Matczakowi. Może miał powody, tego nie wiem ale jakoś nigdy ich nie ujawnił. Gdzieś tam szeptano że Dłoniaka nie lubił ale gdyby to była prawda to nie jest to dobra cecha trenera z klasą. Może ktoś wie więcej na ten temat?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BasketZG

Dłoniak przesiedział cały sezon za niesubordynacje podczas treningu. A Matczak? Był Hodge, Mantas potem jeszcze Koszar. Nie było dla niego miejsca. Oby zagrał super sezon w Gdyni a jeśli tam się rozwinie to kto wie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wo Falubaz-Zastal

Bo Dłoniak tak pyskował ze psuł atmosfere i się tak sprzeciwił że się założyli że i tak będzie musiał z niego skorzystać a Uwalin powiedział że nie, wiec się założyli i skończyło się jak skończyło. A w Siarce był liderem i gościem na którego postawiono i grano pod niego wiec stąd te statystyki, ale skończyło się tym że nie był wstanie na takiej taktyce wprowadzić nawet Siarki do Play Off, a statystyki poprawiły mu się dopiero w II rundzie gdzie grała dolna szóstka. I co z tego że w niesprawiedliwej statystyce wygrał, bo czesc graczy gra pół sezonu w Top 6 a pozostala w 7-12 wiec mogą wtedy te statystyki poprawic. Ale koszykówka to sport drużynowy. SPortowcy to często indywidualności z twardym charakterem , który ich doprowadził do osiągnięcia sukcesu sportowego ale czasami wtrafiają do zespołu że kilka twardych charakterów "się gryzie" i nie zawsze to się układa. I trzeba naprawde twardego gościa który to wszystko ułoży. Bo każdy ze sportowców zarabia pomiędzy pewnie 5000 a 40000 miesiecznie i wiecej, no nie liczę Lopicicia bo mial chyba niecale 3000 ale trzeba to tak dopasowac zeby ten co zarabia mniej wspolpracowal i robil swoje i dostosowal sie do tego co zarabia kilka krotnie wiecej a razem maja tworzyć zespół. (i trzeba wiedziec ze czasami ludzią odwala jak miesiecznie bierze 40tysiów i od tego jest trener żeby czasami go utemperować) Muszą siebie akceptowac, i spełniac warunki na jaki sie decydują i to co podpisują w kontrakcie, a jak ktoremus cos nie pasuje to czasami musi wypasc z tej układanki. Wiec Uwalin ma ciężki charakter ale doprowadził ten zespół do czegoś czego ten klub nigdy nie osiagnął i za to trzeba być mu wdzieczny. I jako jeden z nielicznych klubów w naszej lidze to Uwalin rozpoczął i zakończył sezon na tym samym stanowisku. Brawa dla trenera za osiagniecia i z tego go rozliczajmy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.