Wątek dotyczący artykułu

Robert Lewandowski jak w Dirty Dancing - najlepszy start w karierze!

Zamieszanie związane z przejściem do Bayernu Monachium nie wpływa negatywnie na formę Roberta Lewandowskiego. Przeciwnie, polski gwiazdor Borussii Dortmund notuje najlepszy start sezonu w karierze!

przeczytaj cały artykuł

klops22

I gdzie Ci hejterzy Lewandowskiego? Co rok mu zabierają pomocnika z Borussii, a on co rok coraz lepiej strzela. Btw. - co ja jada autor? podziel się :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
P198Juve

Mi nie, z resztą wczoraj zmarnował doskonałą sytuacje z Marsylią, napastnik takiej "klasy" według Ciebie powinien takie sytuacje wykorzystać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Pierwsza z brzegu sytuacja.Messi idac Twoja logika myslenia tez nie jest taki dobry.Nie mozna na podstawie jednej sytuacji kogos oceniac.Tak to nawet Pele,Maradona czy Zidane moga byc uznani za przecietnych graczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
P198Juve

Jest jedno ale. Robert musi mieć kilka sytuacji żeby gola strzelić, a wiadomo, że nawet najlepsi się mylą. Mówię tu o sytuacji z Messim. Epic Miss czyli dużo takich sytuacji nie miał, że nie trafiał sam na sam, a Robert już ho, ho ,ho choćby to wczorajsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Apator Fan

Oj kraza filmiki po sieci z pudłami Messiego.Kazdy piłkarz marnuje okazje to normalne.Robert kiedys duzo marnował ( w swoim 1 sezonie w bundeslidze) ale teraz juz jest swietnie.Krolem marnowania setek jest niewatpliwie Higuain.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
P198Juve

To tu się zgodzę, ale typowi "złodzieje bramek" jak Higuain czy Lewy powinni wykorzystywać sytuacje sam na sam bo to taki typ napastnika.

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

Nie oglądałem meczu, tylko skrót i co nieco czytałem. Ponoć dobra pierwsza połowa i słabsza druga, ale dwie bramki strzelił:) W pierwszym przypadku, "ukradł" gola koledze. Karny? Moim zdaniem Lewy nie umie strzelać, powinien to robić ktos inny, może Reus?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Apator Fan

Jakby nie umiał to by nie trafiał proste i logiczne.W takim razie Lampard tez nie umie strzelac karnych bo strzela bardzo podobnie do Roberta.Co tam,ze praktycznie Frank nigdy sie z 11 m nie myli.

| Odpowiedz
blokuj
P198Juve

Tylko jest różnica między Lewym, a Lampardem, Lampard strzela zazwyczaj albo w okienko, albo w dolny róg albo pod poprzeczkę, a Lewy skupia swoją siłę w środek bramki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kasyx

Niestety, to nie jest dobre wykonanie jedenastki. Idealny strzał, to uderzenie techniczne 2 metry nad murawą i oczywiście w róg bramki. Za dużo wymagam? Może, ale to jest strzał nie do obrony. Ogladnij karne z finału MŚ 2006, Włosi strzelali tak wszystkie karne. Zamknięcie oczu i strzał na siłę, to nie jest dobre wykonanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Luka5z

Dzięki. 'Niestety' pucharu ligi już nie uda wam się zdobyć. Resztę będzie niesamowicie ciężko. Pożyjemy zobaczymy dopiero początek sezonu, jednak fajnie by było oglądać Liverpool w europejskich pucharach gdzie jego miejsce.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Majac na mysli sukcesy chodzi mi przede wszystkim o top 4 bo o mistrzostwo bedzie bardzo ciezko,jest jeszcze FA CUP.Zobaczymy jak to będzie.Nie będę ukrywał nie znosze Twojej ulubionej drużyny ale jak wiesz od wielu miesiecy juz staram sie nie napinac w kierunku United i normalnie na poziomie dyskutowac co myśle mi sie udaje.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Statystyki Robert ma niesamowite i to sie liczy.Gra genialnie absolutnie top 5 napastników na świecie.I to już 3 sezon ciśnie wiec nie ma mowy o przypadku.Nie musze chyba jego osiagniec przypominac takich jak 4 gole z Realem,hat-trick z Bayernem itd.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Gra genialna.Wychodzenie na pozycje,cofanie sie ,rozgrywanie,świetnie dogrywanie piłek do partnerów,gra kombinacyjna no i mnostwo bramek.Absolutnie najwyzsza klasa światowa.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Robertowi brak techniki?To tak jakby napisac,ze Messiemu brakuje szybkosci i dryblingu.Robert jak na wysokiego srodkowego napastnika dysponuje fantastyczna technika a wykonczenie ma bardzo dobre skoro strzela tyle bramek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
P198Juve

Ale ilu sytuacji potrzebuje? Do tego aby bramki strzelać i kto mu podaje? Najwyższej klasy światowej zawodnicy Reus, Mchitarian czy Kuba. Zapewniam Cie, że gdyby Bartek Ślusarski też miał takich zawodników to by strzelał porównywalną ilość bramek co Lewy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Apator Fan

Zapewniam Cie, że gdyby Bartek Ślusarski też miał takich zawodników to by strzelał porównywalną ilość bramek co Lewy.

Gratuluje w cuglach wygrałes nagrode na najgłupszy post na portalu SF w tym roku.Lewy grał w Lechu tak jak Slusarz.Ile bramek strzelał Lewy a ile strzela Slusarski?Skoro tak twierdzisz dlatego Schieber,ktory gorszy od Slusarskiego nie jest jakos nie strzela?Najwyzszej klasy swiatowej zawodnikiem jest jedynie Reus.Kuba i ormianin sa swietni ale to nie jest ten top.Najwyzsza klasa swiatowa mozna okreslac tylko Messiego,Ronaldo,Bale'a,Lewego,Reusa,Suareza,Inieste, i kilku innych graczy.

| Odpowiedz
blokuj
P198Juve

Ślusarz jest podobnym typem napastnika co Lewy. Myślę, że by strzelał przynajmniej 15 bramek w sezonie. w czym 10 na pustaka tak jak to ma Lewy z Reusem, Kubą czy kiedyś Goetze :) Masz odpowiedź :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
kasyx

Ślusarski = Lewy? Nie no teraz dowaliłeś jak Maciora ze Smoleńskiem:) Gdyby Ślusarski wykorzystał 1/3 swoich sytuacji, zostałby królem strzelców z bagatela 40 bramkami.

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

Nie możesz stale wyciągać nazwisk piłkarzy, którzy są bez formy i stawiać ich na piedestale. Iniesta, Bale czy Xavi są w słabszej formie i nie można ciągle mówić o ich wielkości. Liczy się tu i teraz. Jak np Lewy będzie bez formy, to też będziesz mówił, że jest jednym z najlepszych zawodników globu?

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

Bale to najbardziej przepłacony gracz w histori piłki nożnej, szczególnie biorąc pod uwagę jak bardzo jest kontuzjogenny.
To był chyba najlepszy karny Roberta w życiu. Chodzi mi szczególnie o podejście do piłki, ale tak jak piszesz w karnych to on mistrzem nie jest. Pamiętam jak kiedyś Szymkowiak mówił, że nie lubi strzelać karnych, a przecież wolne bił znakomicie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
pablo80

Serio? Cały czas myślałem, że to jest słowo pochodzące od tego, że ma kontuzje w genach? No ja to raczej zawsze byłem umysł ścisły.
Wiem jednak, że Żyła pochodzi z Ząbu, a ne z Zębu w czym mylą się nagminnie wszyscy łącznie z Zydorowiczem. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.