Dyskusja

Legia Warszawa Apollon Limassol

Legia Warszawa - Apollon Limassol
3 października 2013, 19:00

0 : 1
Relacja

Bullit997

My Polacy mamy zajebista ceche nie strzelania goli czyli potknal sie, przewrocil, posliznal, nadepnal sobie na sznurowadla ,nie trafil, minal sie z pilka, skiksowal itp itd czyli wszystko co jest mozliwe na ziemi i w fizyce zeby nie TRAFIC Z 3 METROW W BRAMKE!!!!!!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bullit997

Powiem ci stary ze wyłączam sie z Polskiej piłki miedzynarodowej poprostu udaje ze innych lig nie ma...i kibicuje tej Polskiej kopance a jeszcze prościej lokalnie Zawiszy

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej M

Osobiście tez patrzę na naszą ligę , dobre jak ktoś ma problemy ze snem ...zawsze przycinam komara podczas meczu Ekstraklasy:))Ale ogląąąądaam heheheh

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Torunianin

Ja chodze na 2 lige angielska na Bolton bo tu mieszkam ... jeszcze 6 lat temu chodzilem na lige Europejska a teraz 22 pozycja w 2 lidze .. ale sie chodzi ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Andrzej M

Reebok Stadium:)))Ja mieszkałem parę lat temu 300 metrów od stadionu West Bromwich w West Midlands, ale tylko na kilku meczach byłem ich i kilku Aston Villi bo to nie daleko.

| Odpowiedz
blokuj
Torunianin

Jaka tam byla pilka .. Diouf, Stelios, Campo, Jay-Jay Okocha, Anelka ... Miazga. Bolton teraz tragedia ale West Brom za to kosi :) .. Hawthorns

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Andrzej M

Tak tak, stadion tak się nazywa. Ładny obiekt tylko parkingu brak:))Jak mecz był to całe ulice kibiców, mało kto samochodem jechał, wszyscy z buciorka , piekne obrazki:))Z West Brom do Birmingham kilka przystanków autobusem :)

| Odpowiedz
blokuj
Torunianin

Ale za to jaka atmosfera, i to jest wlasnie to. U nas w Boltonie byl stary stadion tez prawie z centrum i wszyscy chodzili z laczka, potem przeniesli na obrzeza miasta obok centrum handlowego. Znam wiele osob ktore od kiedy wybudowano stadion w 2000 roku jezdzi tylko na mecze wyjazdowe i nie byli na ani jednym u siebie no ale co zrobisz :) a w Manchesterze buduja mini motoarene .. tylko na speedway. Wyglada fajnie :).

| Odpowiedz
blokuj
Andrzej M

Widziałem projekt tego stadionu żużlowego w Manchesterze.Fajny, podoba mi się.Co do atmosfery....byłem na meczu West Brom - Newcastle , kibice obu drużyn pili razem w pubach, razem szli na mecz .Całe ulice ludzi z szalikami i śpiewy.Kapitalny widok , jeszcze mam ciary jak to sobie przypominam:)

| Odpowiedz
blokuj
Torunianin

Moze wkoncu bedzie cos widac, bo na starym stadionie to padaka 15 funtow za bilet, do tego trzeba stac na palcach zeby cokolwiek zobaczyc. A w Polsce tylko latajace krzeselka i noze .. ale tutaj tez tak bylo :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Andrzej M

Birmingham ładne jest w centrum .Jeżeli chodzi o Aston , dzielnicę Aston Villi to biały człowiek może sie tam dowiedzieć czym jest rasizm:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.