Wątek dotyczący artykułu

Atmosfera z pewnością będzie gorąca - rozmowa z Krzysztofem Jakóbczykiem, zawodnikiem Polfarmexu Kutno

Krzysztof Jakóbczyk w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl opowiedział między innymi o pierwszym meczu ze Startem Lublin oraz sobotniej potyczce z SIDEnem Toruń.

przeczytaj cały artykuł

uve kolarz

Po poprzednim moim wpisie postanowiłem sobie: "dobra zjem sobie kolację i idę spać". Ale nie, ty nie wytrzymałeś..... zmusiłeś mnie do odpowiedzi. Żarcie stygnie, zaraz skończy się reklama na tvn7 i będzie film. Wygrałeś rondo, poddaję się, wpisz co chcesz.
"gostek z torunia biegajacy z komórką" -> ja wiem, są ciężkie czasy, pracy mało, podatki wysokie. Ale na Boga, nie odrywaj mnie od jajecznicy takim o to "roztargnieniem" jak mniemam. Weź dziecko wpisz w google-> kabaret neonówka, skecz" jak nie walić sucharami", obejrzyj, po czym (jak ojciec pozwoli) zaloguj sieę grzecznie na SF i napisz coś z choćby namiastką humoru. Pozdrawiam i życzę udanej poprawki z plastyki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.