Wątek dotyczący artykułu

Zaprzepaszczona szansa - relacja z meczu Stelmet Zielona Góra - Armani Mediolan

Stelmet Zielona Góra zagrał 3 świetne kwarty z EA7 Emporio Armani Mediolan, ale zawalił czwartą kwartę i ostatecznie przegrał z włoską ekipą.

przeczytaj cały artykuł

kry

Bylismy,widzielismy mecze;nasi grali,prowadzili 15-stoma pkt; az w koncu staneli... i zapomnieli......to nieprawdopodobne ,ze nie wygrali;natomiast Sląsk postawił wysokie wymagania Zgorzelcowi,który wygrał po zaciętej walce aż 1 pkt;mecz zdecydowanie lepszy od meczu Stelmetu;nie wiem czy w niedziele Stelmet wygra ze Śląskiem jak tak będzie grał......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
michalzg

A co było złego w grze stelmetu do 4 kwarty? Bo wszyscy się zachwycają a z tego co piszesz wychodzi, że stelmet zagrał fatalnie, Mediolan w sumie wychodzi że przez większą część meczu jeszcze gorzej. Porównujesz zacięta walkę czy faktycznie jakość gry? To dwie różne kwestie.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kry

Wygrywali bo Włosi byli ospali;jak się wzieli do pracy szybko odrobili nasze 15-pkt....; mecz Śląska był bardzo waleczny....miło było patrzyć;Skibniewski zagrał ładny mecz;Turow kupił dobrego Toylora;bedzie z nim cięzko....;Walker ??? nie wiem na wczoraj Go nie widze....ale od tego sa fachowcy....

| Odpowiedz
blokuj
Łukaszek z Falubazu

Tylko Śląsk grał pięknie tylko Śląsk i dalej nic. Ciekawe co Śląsk pokazałby z Mediolanem. Dla Stelmetu najważniejszy mecz tego turnieju to ten dzisiejszy ze Śląskiem po nim polecą rozstrzygnięcia w mojej ocenie Gunin i jeśli "mały" się sprawdzi Robinsson już polecieli z klubu (a jeśli nie to Robinsson poleci w pierwszym możliwym momencie za stosunek do Uvalina i w mojej ocenie słusznie). Na ich miejsce za pieniądze po Olivierze i Guninie przyjdzie przyzwoity zawodnik pod 5 dla zmiany za Hrycaniuka.

| Odpowiedz
blokuj
kry

Ale o co Ci chodzi?? poprostu Śląs zagrał bardzo walecznie....Byłeś ???? bo ja TAK !!!
Ślaś nie ma zawodnikow z najwyższej "półki".....zapomniałeś co się dzieje jak zespół jest waleczny....troszke pokory....

| Odpowiedz
blokuj
michalzg

ok, walecznie ale waleczność nie określa poziomu na jakim się gra a Ty już sygerujesz, że Stelmet nie wygra ze Śląskiem jak zagra tak jak z AM. Tego nie można porównywać, to inny poziom Śląsk, Turów a AM. A nasi nie byli waleczni ? Jakoś inne są komentarze osób które to też widziały niż Twój. Więcej może obiektywizmu ?

| Odpowiedz
blokuj
kry

No własnie obiektywizmu.....nawet jak się jest za Swoją druzyną-Stelmetem tez nalezy obiektywnie...zapraszam do Wroclawia....z autopsji lepiej się ocenia niz po komentarzach innych ; dzisiaj Nasi zagraja inaczej,bo nigdy nie ma dwóch jednakowych meczy..ale walecznośc musi być zawsze,czasami więcej daje niz trudna technika! mysle jednak,że najwięcej pokażą mecze ligowe;pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
kry

A i jeszcz ejedno-walecznośc ma ogramne znaczenie...pamiętasz jak walczyli o brąż...wygrali GO walecznością a nie nazwiskami.....mam nadzieje że to poczatek i wszystko będzie OK....

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.