Wątek dotyczący artykułu

Wielkie emocje w Kutnie - relacja z meczu Polfarmex Kutno - SIDEn Toruń

W najciekawszym spotkaniu drugiej kolejki emocji nie brakowało. Ostatecznie górą okazali się zawodnicy Polski Cukier SIDEn Toruń.

przeczytaj cały artykuł


adorato

Sympatie maam do Kutna bo ma kibiców na poziomie co w zeszłym sezonie w PO potwierdził także Orka! To czy zespół ma fajną czy nie nazwę zależy od sponsorów od których jest uzależniony! A niby ten twój śmieszny klubik ma lepszą? nazwę? :) haha Jesteś dupkiem i arogantem i dlatego większość kibiców na tym portalu jedzie na twój klubik! i ciebie! bo taką opinie mu robisz! To ty jako pierwszy zaczynasz obraźliwe teksty do większości Klubów tu i ich kibiców. Weź koleś wyluzuj bo jesteś żałosny, chowasz się pod nickiem na SF obrażasz po kolei wszystkich i wszystko chyba to twój sposób na leczenie z kompleksów które masz???! bo nie bardzo rozumiem? Najwyrażniej albo ciagle jesteś na % albo na dragach.... Jeśli już tak obrażasz to biedaszyby były pod Wałbrzychem! na dolnym ślasku...a nie u nas:) jak coś bierzesz przed wejściem na SF to przedawkuj będzie to z korzyścią dla nas wszystkich! Twój śmieszny klubik tak ciągnie kasę z polskiego cukru, że ostatnio w sklepach sprzedają pod tą nazwą nie cukier a coś co go przypomina, widać firma leci po kosztach w końcu trzeba gwiazdy opłacić!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cyzbyarek

Adorato możesz mieć sympatię do Kutna, ale nie obrażaj PC SIDEn-u bo nie podobają Ci się wypowiedzi Uve. Mi też nie podobają się jego dziecinne prowokacje tak samo jak wypowiedzi niejakiego kutnokibic. Na takie głupoty jest jedna metoda ignorować. Możemy się nie lubić ale szanujmy się. Co do kibiców (z Kutna)na poziomie to mam nieco inne zdanie. Ogólnie nie leży mi ich styl kibicowania afrykańsko-małyszowy, ale co kto lubi. Natomiast masowe wyjście z hali przed końcem meczu (bo porażka) i obrzucanie przez wychodzących sektora gości plastikowymi butelkami i kulkami z kartonów zapożyczonych z Sopotu to chyba nie świadczy najlepiej o ich poziomie.
Ps W moim towarzystwie zaczyna już krążyć alternatywna nazwa tego portalu sportowehejty.pl. Patrząc na komentarze widzę ile w tym racji i jest to wątpliwa zasługa prowokujących i sprowokowanych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.