Wątek dotyczący artykułu

Unibax chce wstrzymania prac Komisji! (aktualizacja)

Komisja Orzekająca nie podjęła jeszcze decyzji w sprawie Unibaxu Toruń. Podczas poniedziałkowego posiedzenia przesłuchano kolejne osoby.

przeczytaj cały artykuł

Kleszcz82

Masakra. O co chodzi w tych zakulisowych gierkach to wiedzą tylko osoby najbliższe i najbardziej zainteresowane. Mi marzy się kilka rzeczy: żeby ten cyrk wreszcie się skończył, żeby toruńscy działacze uderzyli się w pierś i żeby co niektórzy kibice Włókniarza przestali w końcu płakać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kleszcz82

Może niektórzy, ale czasami jak czytam niektóre wypowiedzi, to witki opadają. Powiem szczerze, teraz to już tylko można się śmiać. Nie wiem, w co tu się gra, chociaż co jakiś czas docierają do mnie bardziej lub mniej świeże informacje z klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
koncio ckm

czasami lepiej nie mieć medalu niż uczestniczyć w takiej szopce,my i tak jesteśmy dumni bo to był piękny sezon i dobre ściganie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Kleszcz82

Niestety masz rację - lepiej bez medalu, niż z takim fantasy zakończeniem. Sezon faktycznie był fajny, mimo że u nas grupa dzieciaków obraziła się i przez cały sezon w ogóle nie darli japy na meczach, to i tak praktycznie cała druga runda i play offy odbywały się przy pełnych trybunach i w zdrowej atmosferze. Chłopaki fajnie jeździli pomimo tego, że chyba tylko 4 mecze odjechaliśmy pełną ekipą. Nie wiedzieć czemu grupa działaczy w samym finale sezonu zdecydowała się pozbierać zabawki i ośmieszyć się w oczach całej Polski. Mogliśmy mieć spokojnie srebrne medale i honorowo odjechać finał. Podejrzewam, że komentarze byłyby zgoła inne, gdybyśmy osłabieni przystąpili do rewanżu - a tak mamy dno, metr mułu i zero szacunku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
gród kopernika

Ja uważam żę wypominali by nam pófniał z Czewą, Miedziaka i akcje Przedpełskiego na Czai, niestety ryczki tak mają pierwszy raz od wielu lat pojechali o stawkę i życie okazało się bolesne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Kleszcz82

Jakie miałoby to znaczenie, gdybyśmy honorowo dostali finał do jednej bramki? To oczywiście hipoteza, bo Ward z Miedziakiem i Pawełkiem trochę punktów by ugrali. Uwierz mi, że wiele osób patrzyłoby przez palce na takie komentarze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.