Wątek dotyczący artykułu

Najlepsze mecze sezonu w ENEA Ekstralidze (wideo)

Tegoroczny sezon ENEA Ekstraligi dostarczył wielu emocjonujących widowisk. Portal SportoweFakty.pl wybrał osiem najlepszych meczów tego sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
kibic z czewy

każdy ma swoje zdanie. Możesz sobie myśleć o mnie co chcesz, wali mnie opinia jakiegoś anonima. Jestem po prostu obiektywny, a że Ci sie to nie podoba to już Twój problem. Jakoś nie zauważyłem, żeby mnie minusowali albo krytykowali tak jak wymienionego przez Ciebie nighta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic unibaxu

Skoro nie widzisz swojej glupoty to jest gorzej niz myslalem!!!Pewnie mozesz pisac co chcesz,i jak chcesz ale na drugi rza zastanow sie nad tym co piszesz i troche obiektywizmu,mozesz kochac swoja druzyne ale Tobie nikt nie pisze ze w druzynie macie rozbojnika Lagute(aluzja do miedziaka),a wasz zawodnik w polfinale przewraca sie na torze bez walki,mysle ze jest to gorsze niz odgorny przymus zawodnikow unibeksow(jak ty to piszesz)na oddanie meczu walkowerem!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic z czewy

Nie widzę swojej głupoty, ale inni (oprócz Ciebie) też jej jakoś chyba nie widzą. To teraz napisz mi gdzie wyzywam Miedziaka od "rozbojnika". Nie napisałem również nigdzie, że chwale Szumine za jego akcje oraz nigdy nie napisałem na Was unibeksy. Jak prześlesz mi chociaż po jednym moim komentarzu z tymi tekstami to obiecuje,że od razu usuwam konto :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
kibic unibaxu

Cytuje twoj post....Miedziński on nie jeździ ostro? Przecież to bandyta torowy. I życzę mu aby go ktoś kiedyś tak potraktował jak on Emila.Prosze to jest Twoj post z przed 4 godzin dalaes odpowiedz na nick stal(ktory zreszta tez ciebie uznala za jakiegos nienormalnego) w arytkule z Panem Janem Zabikem pod tytulem "Miedziński stwarza zagrożenie? Jan Ząbik: Inni jeżdżą ostrzej''Uwierz dlugo nie musialem szukac wystarczylo tylko otworzyc pierwszy lepszy artykul zwiazany z Toruniem tak wiec smarkaczu miej honor wiekszy chociazby od Szuminskiego i znikaj dotrzymujac slowa ze usuniesz konta czekam na to!!!A jak ci malo to zaraz moge wiecej twoich komentarzy powklejac!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kibic z czewy

kolego o mój honor się nie martw. Może to Twój błąd, może błąd SF ale komentarz "Miedziński on nie jeździ ostro? Przecież to bandyta torowy.I życzę mu aby go ktoś kiedyś tak potraktował jak on Emila." jest komentarzem użytkownika : CKM71. Specjalnie znalazłem ten artykuł i ten komentarz. Proszę spójrz jeszcze raz na ten post i popatrz kto go napisał. Jeśli Ci mało to prosze o więcej takich postów z niby mojej strony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.