Dyskusja

Apator Fan

Nasza druzyna pomimo masy kontuzji doszła do finału.Miedzinski jezdził z połamana reka.Protasiewiczowna by w łózku lezała z taka kontuzja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Torunianin

Siemanko :) .. Widze ze dzisiaj napinka na maxa na forum. Zrobili sobie mecz zeby mogli sie wzajemnie wyzalic jaki to Torun niedobry

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czokaapik

Nie wiem jak to napisać, żeby nie skasowali postu. Napiszę więc tak: myślałem, że to night jest najmniej inteligentnym krzykaczem tego forum, ale ostatnim czasem bijesz go na łeb na szyje :) Pozdrawiam normalnych, a nie gimbaze, która dorwała się do maminego komputera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Torunianin

Wyzywasz innych od Gimbazy kiedy twoj nick to nazwa platkow na mleko i myszka miki w avatarze. Siedzisz i patrzysz godzine czy aby napewno wszystko napisales poprawnie ortograficznie, i mowisz jaki to nie jestes inteligentny, a sloma z butow wystaje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Czokaapik

Nazwa płatków to Chocapic, a nie Czokaapik, ale może kiedyś zauważysz różnicę. Myszka Miki w awatarze to symbol mojego klubu. Mam nadzieję, że wyjaśniłem i po dogłębnej analizie zrozumiesz co napisałem. Na koniec: nie muszę sprawdzać czy napisałem wszystko poprawnie, wystarczy, że myślę podczas pisania, a nie tępo klikam w klawiaturę jak niektórzy na tej stronie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Torunianin

Haha to jeszcze mnie Poligloto olsnij skad wziales tak wyrafinowany nick Czokkapik? To jakis tekst od Mickiewicza? Czy jakies plemie Afrykanskie panie uczony ;)?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.