Wątek dotyczący artykułu

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

W dniach 20-22 października w Kielcach młodzi bramkarze przejdą specjalistyczną konsultację. Zawodnicy trenować będą pod okiem Rafała Bernackiego.

przeczytaj cały artykuł

into the vortex

A ja zastanawiam się jaki był klucz doboru. W Piotrkowie też jest młody bramkarz - Damian Procho, który nawet przyzwoicie bronił przez 3/4 meczu ze Stalą, jest pewnie jednym z raptem kilku bramkarzy młodego pokolenia, który ma okazję pokazać się w Superlidze i jego nazwiska w tym zestawie nie widzę. Pewnie skład tego "zgrupowania" wynika ze znajomości zawodników z SMSów itp. ale z drugiej strony mam wrażenie, że niekoniecznie trzyma się rękę na pulsie i śledzi co dzieje się na niektórych parkietach ligowych. (Aczkolwiek może być i tak, że wspomniany Procho jest po prostu słabym bramkarzem, jeno jak dla mnie już sam fakt, że grywa ostatnio sporo, nie wiem czy nie więcej niż Morawski i broni w Superlidze powinien sprawić, że w tym szerokim gronie i on się powinien znaleźć).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fredek8

Wspominany przez Ciebie "Procho" gra w Superlidze tylko dlatego bo jest wychowankiem Piotrkowa. Wydaje mi się, że gdyby tak nie było to by nie powąchał póki co parkietu PGNiG Superligi, a po za tym wątpię żeby był lepszy od Morawskiego, Korneckiego, Plaszczaka czy
Mazura także zastanów się co piszesz. Na daną kategorię wiekową na tą konsultację przypada określona miejsc akurat na rocznik '94 przypadają 4 miejsca. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
into the vortex

Nie no, spokojnie, gołym okiem widać, że od takiego Morawskiego czy Korneckiego jest dużo słabszy. Tylko na tym zgrupowaniu będzie 10-ciu młodych bramkarzy, myślę, że w tej dziesiątce by dał radę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.