Wątek dotyczący artykułu

Andrzej Rynkowicz

OD CHWILI GDY SPRZENIEWIERZYLIŚCIE SYMBOL ORŁA BIAŁEGO Z NAPISEM POLSKA WYMIENIAJĄC NA GAPPĘ Z NAPISIKIEM POLSKA NIE WYGRALIŚCIE I NIE WYGRACIE ŻADNEGO MECZU NIECH CI CO ZGODZILI SIĘ NA ZDRADĘ SYMBOLU ZNANEGO OD DZIESIĄTKÓW LAT NA CAŁYM ŚWIECIE KUPUJĄ ZWYCIĘSTWA.NOWY ZARZĄD PZPN DEKLAROWAŁ POWRÓT DO STARYCH SYMBOLI ALE JAKOŚ TO SIĘ ROZMYŁO A ZA CO?...TERAZ CZAS ZMIENIĆ FLAGĘ PAŃSTWOWĄ ?JESZCZE BARDZIEJ OKROIĆ NAUKĘ HISTORII W SZKOŁACH- GDZIE CI PRAWDZIWI KIBICE ? - PRZEISTOCZYLI SIĘ W KIBLE ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grzegi27

Trochę nie rozumiem po co to wszystko, ale ustosunkuję się do fragmentu Twojej wypowiedzi. Jak najbardziej powinno się jeszcze bardziej okroić naukę historii w Polskich szkołach. Przez 13 lat nauki miałem średnio 2-3 godziny historii tygodniowo, i ani razu (!) nie przerobiliśmy nawet I WŚ, nie wspominając o II. Kpina jakich mało. Jeśli tak ma być, to niech zrobią 1 godzinę, bo zamiast tego mógłbym się uczyć np. przedmiotów zawodowych w technikum. Na pewno byłoby to lepsze niż słuchanie po raz trzeci o Starożytnym Rzymie. Prosiliśmy nauczyciela o przeskoczenie do początku XX wieku, ale ten powiedział tylko, że "program trzeba zrealizować w całości" i kontynuował wykład o Wielkiej Rewolucji Francuskiej. Dziękuję za szkołę, po której wiem wszystko o rozwoju Stanów Zjednoczonych od ich powstania do końca XXw., a nie usłyszałem ani słowa o Piłsudskim czy walkach podczas Powstania Warszawskiego.
Takie tam moje żale, nie wnoszące nic do tematu. Zamiast minusować, zignorujcie i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.