Wątek dotyczący artykułu

Będą zmiany w składzie Unii Leszno

Żużlowcy Fogo Unii Leszno byli o krok od awansu do rundy finałowej Enea Ekstraligi. Jednak leszczynianie ostatecznie zostali sklasyfikowany na szóstej pozycji.

przeczytaj cały artykuł


Strzelecka

Ludzie w Lesznie na wylocie jest Lindgren, a Baliński będzie musiał walczyć o skład. Sądzę, że szykują się 2 nowe twarze w składzie UL a jak nie 2 to na 100 % jedna z czołówki GP.
Jeżeli prezesem zostanie Rusiecki a zostanie nim na bank to jak to było z Adamsem sam opłaci kontrakt jednego zawodnika.
Co do Dworaka on już nie będzie decydował kto zasili klub a kto odejdzie. Jak zapowiedział będzie jedynie służył dobrą radą o ile ktoś poprosi o jego zdanie. A pieniążki nadal będą płynąć.
Śmieszą mnie komentarze, że w Lesznie nie ma kasy. Piszą to osoby, które nie mają o niczym pojęcia. Zobaczycie UL jeszcze niejednego z was zaskoczy. A teraz czekajcie na sezon transferowy i oficjalne informacje.
Jednak najpierw cyrk pt. Kara dla Unibaxu + licencje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATES_UL

A skąd ta kasa ma niby być ? z tych 5 tyś kibiców ? Były imp międzynarodowe i konkretna frekwencja w lidze to kasa była i skład na poziomie, a teraz trochę cienko to wygląda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.