Wątek dotyczący artykułu

ATP Bazylea: Kubot przed szansą rewanżu za Melbourne, zagrają też nasi debliści

Łukasz Kubot oraz Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski będą reprezentować Polskę w tegorocznym halowym turnieju rangi ATP World Tour 500 rozgrywanym w szwajcarskiej Bazylei.

przeczytaj cały artykuł

Alk

Tak, tegoroczne AO było niemiłą niespodzianką. Stawiam na Kubota, mimo wszystko jest teraz w lepszej dyspozycji niż Daniel GT.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RvR

Najbardziej niepokoi mnie to, że Hiszpan naprawdę potrafi grać w hali. To może być dobry mecz, ale jestem dobrej myśli, że Łukasz zagra po raz trzeci z rzędu w II rundzie w Bazylei. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alk

We wrześniu dostał dwa razy w plecy (chociaż turniej w Petersburgu zawsze był trochę dziwaczny..) Zobaczymy z jakim nastawieniem wyjdzie na kort Łukasz - jak dla mnie to będzie jednak decydujący czynnik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.