Wątek dotyczący artykułu

Marzy mi się być liderem Byków - rozmowa z Danielem Kaczmarkiem, wychowankiem Unii Leszno

Młodość przebojem wchodzi na żużlowe tory. I choć nie zawsze się udaje, ambicje ma wielkie. Daniel Kaczmarek przez pierwszą połowę sezonu szukał formy - jego końcówkę może już uznać za udaną.

przeczytaj cały artykuł

bolo8333

bracie wszystko w świecie pieniędzy jest możliwe....a tak na serio to czekam na listopad,i na "asa z rękawa" nowego bossa ;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
W38-UL

Ten zawodnik, o którym mówiłeś (tak w ogóle to PS też o tym pisało, ale w ramach wypożyczenia - totalna głupota) to nie jest średniak, a raczej lider.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
byczek NZUL

czyli troszke mnie w konia robisz::DD niby sredniak nastepnie piszesz ze czekasz na asa ja jak zwykle chcialbym wiedziec wszystko od razu kuzwa jego mac no:::DDD

| Odpowiedz
blokuj
Na zawsze Falubaz

Wiem o tym. Tego zawsze Wam zazdrościłem.
Chociaż nasi tez mogli by złożyć nie złą pakę, gdyby .......
Jednak Wy macie Ich na miejscu, w większości przynajmniej.

| Odpowiedz
blokuj
elgato

To jest dla mnie zagadka tego okienka.
W Staleczce mówią półsłówkami: a to ksm, a to finanse, a to Krzysiu zostaje, za chwilę ściągają zagara, następnie pozbywają się jednego z liderów.... ciężkie puzzle.
Ale transfer kaspera ucieszyłby mnie najbardziej... Lepsi sa poza naszymi pieniędzmi, a Kasper jest swój i z zawodników w naszym zasięgu- jeden z lepszych.
jest Emil- ale jakiś łamliwy ostatnimi laty...
pozdrawiam z Leszna

| Odpowiedz
blokuj
małyKSA

Długo w robocie po robocie ciągle jakieś remonty ale nie długo już zima i koniec z remontami na zewnątrz:)długie wieczory przy piwku i SF:))Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.