Wątek dotyczący artykułu

Unibax Toruń wycofa się z Ekstraligi? "To nie są żarty"

Unibax Toruń został dotkliwie ukarany przez Komisję Orzekającą Ligi za wydarzenia, jakie miały miejsce podczas rewanżowego meczu finałowego. Władze klubu nie wykluczają wycofania z rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł

UniBeks

Kompromitacja do potęgi entej ! Teraz marsz do galerii z drużynami Dorotko i dawaj mi zdjęcie Falubazu,Startu,Polonii..... i znajdź mi na ich rekawach naszywki Nice , 3,2,1 czas start ... albo znów jesteś zmiażdżona ..... szukaj szukaj haha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
UniBeks

Drużyn gościu , a nie indywidualne zdjątko sponsorowanego Hampelka ! Twoja Dorotka twierdzi ,że Nice sponsoruje wszystkie drużyny eligi !!! . .. czekam na zdjęcie druzyn z naszywkami Nice na rękawach ..... ile Dorotko mam czekać ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UniBeks

Mój wpis ...

Kompromitacja do potęgi entej ! Teraz marsz do galerii z drużynami Dorotko i dawaj mi zdjęcie Falubazu,Startu,Polonii..... i znajdź mi na ich rekawach naszywki Nice , 3,2,1 czas start ... albo znów jesteś zmiażdżona ..... szukaj szukaj haha

. oczywiście przyzwyczaiłem się do twoich kłamstw ,ale aż tak bezczelnie prosze cię , troszkę wyczucia ...... Panie zmiażdżony , KŁAMIESZ ! BUHAHA

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
miriam

ZG..ma duze zaległości dla zawodników i czeka na zapłate kary przez Unibax . Zielonka chce oddac sprawe do sadu o ile Klub toruński od razu im nie zpałaci ale jesli Unibax ogłosi upadłośc to kar nie ściągna nawet sadownie..wiec ZGora pójdzie do Prowidenta aby Protasowi i innym zapłacic..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Zapora

To jest zabieg propagandowy ,zeby wiecej wycisnąć z Torunia... teraz usilnie szukaja tego"sponsora" ,zeby sprawę uwiarygodnić

| Odpowiedz
blokuj
DBR

Prosze sie martwić o długi swojego klubu, który teraz skomle i płacze jak stara baba- przy tych długach jakie czekają Unibax to długi Falubazu (przypomnę, że spowodowane przez Unibax i jego haniebną ucieczkę) to mały pikus. My nie będziemy prosić o ich zmniejszenie - my je spłacimy bez problemu.
Andrzej Kliszewski

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
UniBeks

Tak jak i Red Bulla , ale to jest sponsor indywidualny jego jak i całej drużyny ....... Rosji !!!!! .... DOROTKO WIEDZIAŁAŚ , KOGO TA TWOJA TORUŃSKA FIRMA SPONSORUJE ? BUHAHAHAHAHAHA

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
peyo

Chłopie przestań dręczyć nice sponsoruje od kilku lat kadrowiczów a jest to firma z Torunia a do tego sec które jest z Toruniem firmą one sport więc pomyśl

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.