Wątek dotyczący artykułu

Unibax Toruń wycofa się z Ekstraligi? "To nie są żarty"

Unibax Toruń został dotkliwie ukarany przez Komisję Orzekającą Ligi za wydarzenia, jakie miały miejsce podczas rewanżowego meczu finałowego. Władze klubu nie wykluczają wycofania z rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł

małyKSA

Miedziak,Przedpełski,Puszak,Ząbik,Kościecha jacyś młodzi, Pulczasy w rezerwie i jedziemy w 2 lidze sami swoi żadnych Gollobów czy Kryjomów a kibiców pewnie było by tylu co teraz!Niech sobie Falubaz już wiesza medale:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
miriam

oczywiscie,że stac nas na 30zł..jakies wyjscie znalazłoby się,ze bysmy płacili tyle aby nasz kochany klub na tym nie stracił..A tą 1zł..dołożylibysmy własną ręką do strat ..Szok..KOL chce nas kibiców w to wrobic!..jesli sie temu nie przeciwstawimy to tak będzie..Do reki bilecik za 1zł...+ mini gazetka za 29zł..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ryan84

nikt was nie zmusza płacić tylko obowiązkowe 1 zł! jak tak kochacie swój klub to bogatemu Karkowi nawet 100 wrzućcie na tacę albo do puszki za mecz... i niech dalej robią was w wała i oddają mecze walkowerami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Szyba

Na tace 100 zł to powinien wrzucić ktoś z Twoich bliskich w intencji byś choć trochę zmądrzał! Ale osobiście myślę że 100 to stanowczo za mało !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Ryan84

łączy was jedno, że na argumenty jedynie potraficie chamsko obrażać, dlatego nikt was nie lubi i nikt za wami nie będzie płakał i za waszym tchórzliwym klubem!

| Odpowiedz
blokuj
miriam

weź się ogol..! kto tu kogo obraża i atakuje?..my jedynie kontratakujemy czasami niestety znizając sie do waszego poziomu, bo na wyzszym niczego byście nie zrozumieli..

| Odpowiedz
blokuj
czarna ----

ze mnie nikt dziada robił nie będzie ciezko pracuje na to co mam i na bilet mnie stać za 30zł, zawsze a przez płot tez nigdy nie wchodziłam ,ta decyzja komisja obraziła nas kibicow

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.