Wątek dotyczący artykułu

skakun

"Dzisiaj Petra grała cały czas bardzo równo i dobrze, świetnie serwowała, a serwis z lewej strony zawsze jest trudniejszy do odbioru. Miałam dzisiaj kilka szans na przełamanie, ale ona się potrafiła obronić. Grała dzisiaj bardzo dobrze z obydwu stron i świetnie trzymała piłkę w korcie. Do tego cały czas była agresywna i widać, że jest naprawdę mocna."
Aga, no proszę cię, to ja chyba inny mecz widziałam. Wg mnie Petra grała raczej słabo i nierówno, znacznie poniżej swoich możliwości. Mimo to wygrała, niestety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
skakun

Użyłam słowa "raczej" słabo. Niektóre błędy Petry po prostu rażące. Spodziewałam się wyższego poziomu. Aga wypadła blado, dosłownie i w przenośni. Zwróciły moją uwagę jej mocno podkrążone oczy, czy to brak makijażu czy objaw ogromnego zmęczenia, w każdym razie w prawie każdym uderzeniu brakowało siły, bardziej niż zwykle. Ale choćby miała przegrać kolejnych naście meczy (tfu tfu przez ramię), to i tak będę ją podziwiać za całokształt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
crzyjk

To przypomnij sobie jak podawała Vika i mimo to wygrała. Była po prostu lepsza niż zwykle i Isia nie porównuje jej do poziomu Królowej, ale do jej zwykłego zachowania na korcie. Przecież od dawna nie wygrała meczu w dwóch setach, a nie grała cały czas z czołówką. Isia po prostu nie umie grać z leworęcznymi Czeszkami, bo z takimi jak Ania jeszcze sobie radzi.

| Odpowiedz
blokuj
skakun

Vika w tym momencie mało mnie obchodzi, jest w innej grupie. Co do Petry to chodziło mi o to, że Aga mogła jakoś bardziej dyplomatycznie wybrnąć z tej sytuacji, nie chwaląc tak gry przeciwniczki. Wiem, że nie mogła powiedzieć "Petra grała beznadziejnie" no bo przecież wygrała i o Adze by to źle świadczyło. To, że dla Agi był to trudny mecz, to jej subiektywna ocena adekwatna do jej obecnej formy i tym bardziej mnie to martwi.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.