Wątek dotyczący artykułu

Ten sezon nie był najlepszy - rozmowa z Przemysławem Pawlickim, kapitanem Fogo Unii

Leszczynianie liczyli na to, że po utracie Jarosława Hampela rolę lidera zespołu przejmie Przemysław Pawlicki. Jak przyznaje kapitan Fogo Unii, zarówno jemu, jak i drużynie przeszkodziły kontuzje.

przeczytaj cały artykuł

RoC

Bez lidera Unia to bedzie Parasol.I prawdopodobnie znów wygra u siebie tylko ze spadkowiczami.A tego chyba kibice Unii nie chca.W gre wchodza dwa nazwiska.Nicki i Emil.Jesli ten pierwszy to bedzie niezly ubaw.Wygwizdywany za kazdym razem na Smoku Nicki bedzie witany brawami,hehe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Pomyśl, może to będzie lepsze rozwiązanie (Nicki) niż Emil? Ile powiedział Suskiewicz nt. stanu zdrowia Rosjanina od upadku? Miał się wyleczyć już na pierwsze zawody, później zasłona dymna i "pojedzie w kolejnych", była szansa na medale IMŚ i IME i co, nagle decyzja, że odpuszcza sezon? Niby mógł wystartować w sobotę po upadku, a 2 albo 3 soboty później, mając szansę na medal, odpuszcza? Mam nadzieję, że Emila zobaczymy od marca w pełni formy, ale gdybym to ja miał wydać pieniądze, to 12 razy bym się zastanowił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan UL

Obawiam się czarnego scenariusza w Lesznie, a mianowicie zakontraktowania przez udziałowców Pedersena. I może powtórzyć się sytuacja z przyjściem Golloba do Was

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Cysio

Jednak mocny lider na 15 bieg jest u Was niezbędny. Jak zlecimy to nasze kangury mogą wzmocnić Gdańsk i Wrocław. A wtedy walka o utrzymanie nie będzie lekka.

| Odpowiedz
blokuj
byczek NZUL

Nalezy pamietac ze spora rzesza kibicow jest spoza Leszna Power jestem pewien ze przyciagnolby na smoka +40% publiki wydaje mi sie jednak ze po akcji z tofeekiem podczas memorialu zostal skreslony

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.