Wątek dotyczący artykułu

Paul Graham: Co mogłem, to zrobiłem

Paul Graham miał dziewięć punktów, sześć asyst i trzy zbiórki w starciu z PGE Turowem, więc jego wkład w zwycięstwo Anwilu nad zgorzelczanami jest niezaprzeczalny.

przeczytaj cały artykuł

Paweł Lach

witam! wolę na pewno Grahama rzucającego 8-10 pkt w każdym meczu niż Weedena rzucającego 30 w jednym a następnych 5 meczach łącznie 10 pkt ;) co do Dulkysa.. jesli ktoś ma ciut pojęcie o koszykówce złego słowa na chłopaka nie powie.. samo to że biega w ataku.. zobaczcie ile zamieszania robi, jak rozciąga obronę robiąc miejsce innym jak walczy i zbiera! pamiętacie Jahovicsa :) ? on nie rzucał 20 pkt na mecz a każdy doceniał jego zaangażowanie! nie rozumiem krytyki Dulkysa! kwestia czasu jak swoje punkty będzie dokładał bo łatwośc rzutu ma niesamowitą a to ile zdrowia i walki zostawia na parkiecie zasługuje na brawa!! Anwil nie gra jakoś specjalnie efektownie ani porywająco, gra równo od początku do końca momentami nudno nawet ale walczy o każdą piłkę świetnie broni a w ataku konsekwentnie wykorzystuje to co ma najlepsze i ... jak dla mnie najwazniejsze: WYGRYWA!! niech sobie Katnic nie będzie Szubargą niech wszyscy grają jak tu niektórzy twierdzą DREWNO ale jak będą wygrywali to ja będe to "drewno" oklaskiwał !! Pozdrawiam normalnych kibiców !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
divinatio

w zupełności się z Tobą zgadzam Paweł. Tym bardziej, że "drewno" nie koniecznie musi iść na opał-jest przecież jeszcze "drewno" szlachetne:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł Lach

bo jak czytam niektóre komentarze to aż mnie nosi ;) "kibice" swojej "niby" ukochanej drużyny która walczy i wygrywa sami ją opluwają.. dla mnie to niedopuszczalne :) ludzka zawiść nie zna granic :) jak Katnic będzie miał 15 piłek wyjętych z kozła i zero asyst ale dzięki zaangażowaniu wszystkich i jego też bo tego mu nie brakuje Anwil będzie wygrywał to ja też będę klaskał :) jego zaletą akurat jest to że nie trzyma piłki w łapach jak Szubi i to mi się najbardziej podoba bo dzięki temu inni tez mają okazję poszukać otwartej pozycji do rzutu :) mi sie jego styl rozegrania podoba bardziej niż Szubargi nawet jak nie będzie rzucał tyle punktow :) WYGRYWAMY i to się liczy najbardziej :) czego chcieć więcej... :) ?????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
divinatio

no i tutaj nie do końca się z Tobą zgadzam...Ok, Katnic faktycznie jest jedynką, która dawała dużo dobrego w sparingach. Niestety od początku sezony jakoś się nie może odnaleźć. Ja też nie tęsknie za Szubim bo to nie jest rozgrywający który pasuje do stylu gry jaki preferuje. Dla mnie "jedynka" nie musi świecić wielkim blaskiem...chyba nawet nie powinna. To ma być gość który swoim "kosztem" ma kreować całą resztę drużyny. O którym nie mówi się nic poza ogólnym stwierdzeniem: "zagrał kolejny świetny mecz". Jego punkty wynikają w zasadzie tylko ze szczelnej obrony przeciwnika lub z wyjątkowych okazji do zdobycia łatwych punktów, bo w końcu w koszykówce chodzi o to, żeby rzucać do kosza i trafiać. Katnic, poza swoimi ciągotami dotyczącymi rzutów jest dla mnie ok-tak jak już zostało stwierdzone-dawno takiej "jedynki" w Anwilu nie było. Jednak to nie jest amatorskie granie w którym chodzi tylko o wynik...Anwil planuje budowę składu na dłuższy czas...czy to jest "jedynka" która gwarantuje odpowiedni poziom? Do kiedy zawodnik ze swoimi stratami i nie trafionymi rzutami, ale ze swoim zaangażowaniem jest dla drużyny "wartością dodaną", a od kiedy jest już ciężarem...??Czytając twoje wpisy sądzą, że grasz trochę w kosza lub grałeś i wiesz o co chodzi. Jednego jestem pewien-Katnic wypali...to tylko kwestia czasu. Tylko czy nie będzie już za późno. On sam powiedział: "Potrzebuje pełnego sezony do odbudowania się". Zostanie z nami na kolejny rok, kiedy się odbuduje pod koniec sezonu? Dość...wygrali i na pewno potrzebują czasu. Porażka przyjdzie na pewno, i to kto wie czy już nie z Treflem. Obym się mylił. Walczą i to się dla mnie liczy. Ja twierdzę, że trzeba grac tak, żeby przeciwnik chciał zejść z parkietu z powodu swojej bezradności:):) Chylu powiedział, że Anwil gra niewygodny basket-i to mi się podoba:):)

| Odpowiedz
blokuj
luksin

ja nigdy nie ukrywalem ze fanem szubiego jestem i pewnie bede:)...ja akurat lubie taki dynamiczny i troche wariacki styl gry jaki preferuje szubi ale potrafie tez realnie ocenic katnica i uwazam tak jak Ty ze jego dobre mecze sa tylko kwestia czasu...napewno tez jego srednia gra daje paradoksalnie wieksze pole do popisu dla innych graczy (sokolowski 5 asyst ,graham 6asysy:)...nie da sie jednak ukryc ze najwazniejsze jest to ze anwil wygrywa...bo punktow za styl nikt nie przyznaje a to ze chylinski okreslil anwil jako niewygodnie grajacy zespol to komplement jakich malo:) bo skutecznosc moze byc albo nie ale zaangazowanie i dobra obrona to juz tylko kwestia woli walki i determinacji:) i za to anwil zasluzyl narazie na najwieksze brawa;)...

| Odpowiedz
blokuj
divinatio

Tak jak mówisz. Wracajac do Grahama. Mam nadzieje ze jego podejście do gry nie jest spowodowane okresem probnym. Jestem bardzo sceptycznie nastawiony do zawodników USA. Obanon, Henderson, Giniard...niestety typowi najemnicy. Graham ma coś w sobie. Jest w zespole trzy tygodnie a widac że jest już jego częścią (zachowanie w trakcie meczu i po). Do tego tak poważnie podchodzącego do sprawy gościa z za ocenu dawno w Anwilu nie było. Lider? Chciał bym iść na mecz i popatrzec na jego zachowanie bo predyspozycje chyba ma...i nie mówię o ilosci zdobytych punktow. Mogl by zostac.

| Odpowiedz
blokuj
sheLka

Ja nigdy fanem Szubara nie byłem co pisałem tu -dziesiąt razy, co do Dulkysa to ja bym na niego zaczekał, on trenuje tu 2 tygodnie, jeszcze troche czasu trzeba mu dać, żeby zaczął używać swojej najgroźniejszej broni i zdobywał nią punkty dla anwilu, bo narazie z dystansu to wali ślepakami, jak w nastpęnych meczach dobrze ustawi celownik to w sezonie oczekuję od niego 14,15 ppg, bo napewno na tyle go stać.CO do Grahama, to nie ma chyba na tą chwilę takiej opcji żeby go nie zostawić, ale jak wróci Pamuła, to ktoś na SG będzie niezadowolony z minut, Pamuła, Graham, Dulkys, a Grahama jako zmiennik dla Katnica przez cały sezon nie widzę.

| Odpowiedz
blokuj
danek 1977

o Dulkysa można być spokojnym to nie zawodnik z z "KONGO" z bóg wie jakiego klubu ,tak jak pisałem prędzej trochę cierpliwości a będziemy zadowoleni ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Paweł Lach

tak zupełnie z zewnątrz to wygląda tak.. Katnić swoją postawą w sparingach wywalczył sobie kredyt zaufania u Bogicevica i ten pozwala mu na więcej i więcej zagrań jest ustawionych pod niego.. zauważ że on nie rzuca po klepaniu 20sek jak zagrywka nie wyjdzie.. on właśnie rzuca po ustawionych pod niego zagraniach czy to za linią czy po pickach. skuteczność do poprawy nikt nie ma wątpliwości ale do czego zmierzam: jego gra wygląda tak jak powinna jedynki moim zdaniem przynajmniej w Europie, przeprowadza piłkę i kreuje innych podaniem albo samym poruszaniem się bieganiem co daje więcej miejsca innym.. i nadzwyczaj często ta piłka do niego wraca ale tak widać jest zespół ustawiony :) nie trzyma piłki całe 24 sek w łapach i to jest moim zdaniem jego największa zaleta

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.