Wątek dotyczący artykułu

Aleksander Łoktajew przez trzy najbliższe sezony w Stelmecie Falubazie!

Aleksander Łokatajew spędzi trzy najbliższe sezony w barwach Stelmetu Falubazu Zielona Góra. - Wierzymy w tego chłopaka i chcemy się związać z nim na dłużej - mówi prezes Marek Jankowski.

przeczytaj cały artykuł

panrycho

OK, jak falubazy chcą kacapa niech go kontraktują na 20 lat, ale niech nie robią z niego Polaka. Ja jestem dumny z tego, że jestem Polakiem i nie chcę, aby z kacapa robić Polaka tylko dlatego, że lepiej pasuje do składu... co za obłuda

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bullet79

Tak,jeździł w niektórych meczach jak nie jechał Jabol to robił za Polaka,a czy ktoś wtedy robił problem z tego,tak jak niektórzy robią,że Saszka będzie miał polskie obywatelstwo?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panrycho

My z niego "Polaka" nie zrobiliśmy, ale ja nigdy go za rodaka nie uważałem, a robienie z kacapa rodaka dla miejsca w składzie jest dla mnie mega obłudą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.