Wątek dotyczący artykułu

Jastrzębski Węgiel "pobił" mistrza - relacja z meczu Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów

Spotkania pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Asseco Resovią Rzeszów zawsze dostarczały niesamowitych emocji i nie inaczej było w sobotnie popołudnie w Jastrzębiu. Tym razem górą byli gospodarze.

przeczytaj cały artykuł

Volleyman

Żałosne jest usprawiedliwianie porażki napiętym kalendarzem. Zagrali słabo to przegrali. Jastrzębie było lepsze i koniec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Zgadza się, że zagrali słabiej. Z tego, co mówili komentatorzy, to Resovia po problemach w podróży i opóźnieniach lotów nie odbyła wieczornego treningu w piątek, a w hali pojawili się niemal przed meczem w sobotę prosto z lotniska. Trudno nie zgodzić się, że mogło to wpłynąć na dyspozycję. Nie mniej Jastrzębskiemu należą się gratulacje za wykorzystanie słabości przeciwnika. I nie chodzi o "napięty kalendarz"..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Volleyman

Oczywiście, w pełni się zgadzam. Jednakże po wcześniejszych moich doświadczeniach mam alergię w stosunku do niektórych rzeszowskich kibiców, ubóstwiających swój zespół nade wszystko. Konstruktywna krytyka jest niezbędna, ale cóż, to tylko moje subiektywne zdanie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
stary kibic

Każda drużyna ma swoich fanów, swoich antyfanów i swoich - jak ich co niektórzy nazywają - "gimbusów" :) czy trolli. I nie wszystkie komentarze można brać poważnie. Mogą być nawet złośliwie robione komentarze pod cudzymi szyldami. Stąd umiar, rozsądek i kultura pozostaje nielicznym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Stal_Rzeszów

źle mnie zrozumiałeś odpowiedziałem typowi napytanie . Nasi zagrali słabo fakt a jastrzębie było lepsze i tu nie ma wątliwości
choć gdyby nie ta podróż z Paryża mogłoby to wyglądać inaczej ale cóż stało kolejny mecz z Budvą ważne żeby do Po się dostać a tam wszystko zaczyna się odnowa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Stal_Rzeszów

Kto mi zabroni kibicowac Stali na żuzlu i resovi w siatce? na piłke nie chodzę . Zresztą znam chłopaków ze stali którzy byli na rynku i świętowali Mistrza dla Reski a ludzie z Resovii chodza na żużel to jest normalne . chyba że jesteś z piłki itego nie rozumiesz i tego nie rozumiesz i dla ciebie liczy się tylko ilość skrojonych barw to gratulację

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Bilwin

Cóż, przegrali, zdarza się nawet najlepszym. Byle tylko nie w playoffach przegrywali. Pamiętam w tamtym sezonie gorsze wpadki były. Przegrać z Jastrzębiem nie jest wstyd.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.