Wątek dotyczący artykułu

Czwarta kwarta nas zabiła - wypowiedzi po spotkaniu Energa Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra

Po wielkich emocjach Energa Czarni Słupsk pokonali Stelmet Zielona Góra 83:74. Po meczu rozczarowania nie kryli przedstawiciele zielonogórskiej drużyny.

przeczytaj cały artykuł


barakuda

Biorąc pod uwagę budżety i teoretyczna głębie składu dziwi mnie że Uvalin był zadowolony w jakimkolwiek momencie tego meczu. Stelmet w tym składzie powinien lać wiekszośc zespołów w PLK po 20 pkt i więcej. Zebrano niby dobrych graczy ale nie stworzono zespołu. Ot, co.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Biggy Smalls

Zgadzam się z Tobą kolego. Rezerwowi Waszej ekipy bez problemu znaleźliby krajowego pracodawcę, który zagwarantowałby im grę w wyjściowym składzie. Jedynie Turów ma podobnie silną ławkę. Zatem dziwić może postawa Stelmetu, bo rzeczywiście na krajowym podwórku to Wy powinniście rozdawać karty . Jednakże biorąc pod uwagę grę w Eurolidze to źle dobrano skład tej drużyny. Wybrano reprezentacyjnego PG, który jak wiadomo nie od dziś jest wyróżniającym się graczem tylko w kraju... Na arenie międzynarodowej ginie w przeciętności i niemalże każdy jego przeciwnik jest od niego lepszy... Moim zdaniem to jest podstawowy problem tej ekipy. Na Eurolidze Koszar co najwyżej zmiennikiem - ? Na SG potrzeba Wam również shootera z prawdziwego zdarzenia... Na PF-ie Cel zmiennikiem może być, pytanie tylko czy Brackins jest na tyle dobry by grać w S5??? Tego nie wiem bo niewiele go widziałem. Dwie pozycje, które pozostały dają radę. Dragicevic i Hrycaniuk to solidni środkowi, a Eyenga na SFie to klasa sama w sobie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
soczystybanan

Brackins jest dobry! Tylko, jak sam widzisz, Uvalin daje mu max 5 minut w meczu i po każdym błędzie - ława do końca. Zaufania trochę więcej powinien MU mieć...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.