Wątek dotyczący artykułu

Robert Noga - Moje boje: Obywatelstwo oddam w dobre ręce

Aleksander Łoktajew to człek jeszcze bardzo młody, ale już doświadczony życiowo i jak się można przekonać również bardzo obrotny.

przeczytaj cały artykuł


BRATTEATUS

Co za głupoty Pan wypisuje!
Po pierwsze ten chłopak umie dobrze mówić po polsku co już na starcie go wyróżnia od wszystkich typu Holty i innych karierowiczów.
Po drugie sam zaznaczył że czuje się w Zi Gi jak w domu a więź między nim a kibicami jest naprawdę większa niż z niejednym Polakiem, który zmienia co sezon klub na inny.
Po trzecie jesteśmy przecież w Unii Europejskiej, niech Pan nie zamyka granic przed ludźmi bo zaraz zacznie Pan krytykować tysiące Polaków którzy starają się o obywatelstwo na wyspach by ułatwić sobie życie! Chce Pan wymagać Sienkiewicza od niego a większość Polaków nie wie z ilu zwrotek się składa Hymn Polski!
To nie te czasy Panie Noga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|14)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
__--__

Człeku to że jesteśmy w Unii nie znaczy że byle komu mamy za frajer oddawać obywatelstwo, puknij się w czoło jak w innych krajach ot tak dają obywatelstwo ??? Francja, może Niemcy hehe rozbawiony na maxa jestem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.