Wątek dotyczący artykułu

Falubaz oferuje teamowi Dudka za mało. "Musimy chyba odejść, żeby zostać docenionym"

Ojciec Patryka Dudka przyznał, że jego syn otrzymał ofertę z Unibaksu Toruń. Tymczasem Stelmet Falubaz Zielona Góra nie proponuje teamowi "DuZersa" odpowiednich warunków finansowych.

przeczytaj cały artykuł

pysia_falubaz

Uważasz, że dotrzyma słowa? Sławek mówił również, że Patryk barw klubowych nie ma zamiaru zmieniać, a dzisiaj już inna śpiewka. Smutne to jest, wręcz żałosne.:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZG-Fenek74

Pysiu. Nie wiem co Ci odpisać. Jestem zdruzgotany. Zawsze powtarzałem że, puki Patryk jest pod opieką ojca, kasa nie uderzy mu do głowy...teraz chyba jest odwrotnie. Kasa pozamiatała tatę :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pysia_falubaz

Nie martw się. Też nie znajduję odpowiednich słów. Nie sądzę, że nasi włodarze nie doceniają Patryka i nie uwierzę, że w Toruniu będzie jemu o niebo lepiej. Ale cóż, ich wola. Chyba nie chcę myśleć, co na to nasi wierni kibice.:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Zapora

Szczególnie ta Polskość widać na avatarach kibiców toruńskich. Promocja jednego z najbardziej antypolskich symboli w historii naszego kraju

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Cysio

A czytałeś post na który odpowiadałem ?
Oczywiście że chcę, żebyście się wykaraskali. Mecze z Wami i Zielonką to najpiękniejsze mecze tego sezonu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Mose Jurinho

Więc cysiu(zrobiłbys kariere w zk z tym nickiem). Jedyne co mozesz dostac od Gdańska bez walki to cos do pocysiania bo Gdańsk to nie toruń bez walki nie ucieka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Piter ZG

Jakie zalosne? Ciekawe jaka kase proponuja Patrykowi , a ile ma np. Protas czy AJ. Slawek napewno chcialby zeby syn dalej jezdzil dla Falubazu ,ale nie za czapke sliwek!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.