Wątek dotyczący artykułu

Ligue 1: Obraniak się rozkręca! Gol w trzecim meczu z rzędu (wideo)

Ludovic Obraniak przyczynił się do odniesienia przez Żyrondystów cennego wyjazdowego zwycięstwa. Dla polskiego pomocnika był to już czwarty gol w tym sezonie.

przeczytaj cały artykuł

kasyx

Obok tego gościa z dzwonem w avatarze, jest jeszcze jeden zagorzały obrońca pomocnika Bordeaux. Kolega Tere, w tagach ma tylko jedno nazwisko, zgadnij czyje:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej M

Sam zadeklarował że już nie chce grać w kadrze.
Jak to dzisiaj powiedzieli w CF - Powołując Obraniaka odstawiamy Klicha i Zielińskiego którym poświęcono ostatnio w kadrze trochę czasu i pokazali że potrafią.Teraz co, odstawić młodych i powoływać kogoś kto ma wyjeb.. na kadrę bo strzelił parę bramek?
Poradzimy sobie bez "foch-mena"..prawda?:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Czyli obraził się na trenera, bo nie wystawił go w jednym meczu, tak? Stachu, nie gramy dla trenera, tylko dla kraju, dla koszulki z orłem na piersi. Jest takie powiedzenie "kibicem się jest, a nie bywa". W miejsce kibica, wstaw słowo reprezentant i wszystko jasne:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
bartollo

Kolego nie przesadzaj. Traktowano go jak szmate, a całe zło reprezentacji było zwalone na niego. Nie wiem skąd ta nagonka medialna. Fornalik zamiast mu okazać wsparcie to go dobił. I co się stało po wyrzuceniu Obraniaka? Kadra gra jeszcze gorzej. Jak na ciebie plują to twierdzisz ze deszcz pada?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
jerrypl

Na Lewandowskiego czy wielu innych piłkarzy też była nagonka. Piłkarze grają słabo to są poddawani ogromnej krytyce, takie są fakty. To jest element ich zawodu, muszą z tym żyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
bartollo

Muszą, ale jak naród nie szanuje piłkarza to co on ma zrobić? Gdyby ciebie obsmarowano że jesteś farbowanym lisem i całym złem reprezentacji dalej przyjemnie by ci było grać? Chłopak został zaszczuty, polskie managery lobbują żeby wywalić Obraniaka i Boenischa bo swoich piłkarzy chcą upchnąć w reprezentacji, sprzedać szybko za granice i zbić prowizje. Obraniak był podobno przyczyną przez którą Lewandowski w reprezentacji nie strzela goli. Wywalili Ludo a Lewy dalej nie trafia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
jerrypl

Ludovic się przede wszystkim nie starał i kompletnie NIC nie dawał reprezentacji i to była przyczyna odsunięcia go od reprezentacji. Boenisch widziałeś jak grał ostatnio, więc też drugiego dna bym się tutaj nie doszukiwał. Ci piłkarze nie byli krytykowani za to że są farbowanymi lisami, tylko za to że słabo grają w piłkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Gaizka

A jak Smuda go zmieniał w meczu z Rosją to obrażony kopnął bidon i zignorował selekcjonera. Gwiazdor i tyle, Nawałka też zapewne jest poniżej jego poziomu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
_stachu_

Widzę, że odpowiedzi na mój post są minusowane - zapewniam, że nie przeze mnie:) Swoją drogą wg mnie Obraniak słabo grał w kadrze i rzeczywiście miał fochy, co nie oznacza, że Nawałka ma go skreślać od razu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jerrypl

To ich jedyna linia ataku. Obraniaka w merytorycznej dyskusji nie obronią, bo się nie da, więc minusują. Facet miał trzy lata w reprezentacji i to wystarczy. Zresztą fakt że się wypiął i uciekł jak szczur z tonącego okrętu (zrezygnował z gry w kadrze, kiedy ta już nie miała szans awansu) świadczy o tym jaki to jest facet. Poważny człowiek krytykom swoją przydatność udowodniłby w inny sposób. Niestety podobno Nawałka chce dać mu szansę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Gaizka

To, że zrezygnował jakoś specjalnie go nie hańby, bo faktem jest, że nie był od dłuższego czasu najlepiej traktowany. Ale wcześniej też specjalnie się nie zasłużył i nie wykazywał się determinacją czy wolą gry w kadrze. Był bo był i tyle. Jak śpiewał pewien artysta "eksperyment wykonany, lecz niestety nieudany", nie ma już sensu do tego wracać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
jerrypl

Mi bardziej chodzi o to w jakiej formie on zrezygnował. Wysłał sms-a, w dodatku wówczas gdy Polska straciła realne szanse na awans na MŚ.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
jerrypl

Nie twierdzę że tylko z jego winy, choć oczywiście między innymi (czerwona kartka z Czarnogórą), co nie zmienia faktu, że zachował się całkowicie niepoważnie, rezygnując wówczas.

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

Piotrek Zieliński uważał, że nie mamy już szans (za to ma u mnie minusa), a jednak przyjeżdżał i grał (i to jak). Obraniak chciał mieć status gwiazdy, za samo to co grał u Żyrondystów, ale trafił do polskiego piekiełka i nie wytrzymał psychicznie. Na miejscu Lewego, Glika, Boenisha, Wawrzyniaka czy Boruca ze Szczęsnym to w ogóle nie spojrzał by już na piłke. Otoczka po za boiskowa to element gry, a jak sobie ktoś nie potrafi z nią poradzić to jest słaby. Obraniak zawsze grał tylko dla siebie i własnej promocji, a dla Polski najcenniejszy był jak nie trzeba było biegać, czyli ze stałych fragmentów gry.

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

Nie bawią mnie ani medale, ani tagi (których mam niewiele) Ale jeżeli ktoś, ma w tagach jedno nazwisko, nie może być w pełni obiektywny, pisząc o tej osobie. Pomiędzy Obraniakiem i resztą zespołu, nie było chemii, tak potrzebnej w grach zespołowych. Lewandowskiego, za wystepy w kadrze, krytykuje cała sportowa Polska (ja również) a jednak Robert przyjeżdża na kadrę i ciągle w niej gra. Być może nie daje z siebie 100 % tak jak w Dortmundzie, ale nie widzisz różnicy pomiędzy nim, a Obraniakiem? Żeby nie wyjść na tego, który nie lubi "farbowanych lisów" absolutnie nie mam nic przeciwko występom w kadrze Polanskiego, Boenischa i Perquisa którzy grali w juniorskich reprezentacjach Niemiec i Francji. Od kilku meczy, Polanski siedział na ławce a i tak nigdy nie udawał obrażonego.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.