Wątek dotyczący artykułu

Hala Mistrzów zdobyta po dogrywce. Trefl poskromił Rottweilery!

Anwil po trzech triumfach z rzędu musi przełknąć gorycz porażki. Włocławskie Rottweilery uległy Treflowi Sopot po 45 emocjonujących minutach gry, ponosząc tym samym pierwszą porażkę w sezonie.

przeczytaj cały artykuł

luksin

kiedys ta przegrana przyjsc musiala;)...wstydu nie ma...walka byla i ja pretensji do anwilu miec nie bede:)...oczywiscie tak jak chyba wszyscy jestem bardzo niezadowolony z tego co prezentuje katnic...ani nie rogrywa ani nie zdobywa punktow bo to ze ma ich 15 przy tak slabej skutecznosci to raczej plus dla przeciwnika...nic nie mam do dylkusa bo widac ze z meczu na mecz bedzie coraz lepiej...szkoda grahama...mam nadzieje ze nie bedzie to jakas tragiczna kontuzja i szybko wroci do gry...moim zdaniem jest na ta chwile lepszym rozgrywajacym niz katnic i na niego bym stawial...nasi wysocy grali ok...hairic bardzo dobrze a clanton coraz lepiej...mijatovic tez cos wniosl...szkoda ze tak malo gral witlinski...ewidentnie ten mecz nie wyszedl naszym skrzydlowym ,bo obaj (sokolowski i kostzrewski) zagrali ponizej swoich mozliwosci...brawa dla trefla ,byli lepsi i zasluzenie wygrali...szkoda tej dogrywki ale w zasadzie wszystko sie skonczylo sprawiedliwie...bo trefl naprawde gral lepszego kosza i mial bardziej zbilansowany sklad...wygral wiec lepszy tego dnia zespol...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł Lach

amen! jedyny sensowny komentarz.. a co do reszty.. ludzie kogo Wy chcecie zwalniać ? kogo wywalać? trener do wywalenia ? Clanton ? Katnic jaki jest każdy widzi.. ale sadzę że za te pieniądze co zarabia nikogo lepszego tu nie będzie.. chłopaki walczą starają się ze wszystkimi nie wygramy nie ma się co łudzić.. mamy młody skład a i tak osiągają więcej niż ktokolwiek by się spodziewał.. 3 mecze wygrane 4ty przegrany po dogrywce której być nie powinno i chyba tylko koszykarze jeszcze wierzyli że można coś zrobić.. i zrobili ! a tak na marginesie.. chyba wolę naszego Katnica niż Jetera ;) a ile mniej zarabia haha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.