Wątek dotyczący artykułu

Messi miał oferty od Realu i Bayernu! Do transferu chciał doprowadzić Adidas

Dziennik Mundo Deportivo poinformował, że Lionel Messi otrzymał propozycję przeprowadzki do Realu Madryt, Bayernu Monachium, a także Chelsea Londyn!

przeczytaj cały artykuł

Gaizka

A nie łatwiej byłoby Adidasowi podpisać umowę z Barceloną? Z jedynego źródła jakie znalazłem (więcej nie chce mi się szukać) wyczytałem, że umowa z nike została podpisana w 2006 roku na siedem lat i kosztowała nike 150 mln (za 7 lat). Czyli jakby nie patrzeć przejęcie FCB zamiast finansowania transferu Messiego byłoby bardziej opłacalne. LexoN naprostuj mnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LexoN

Umowa z Nike kończy się w tym roku, ale jest możliwość przedłużenia jej o kolejne 5 lat. Pilnie śledzę ostatnie informacje związane z Barceloną i nie rzuciło mi się w oczy, by coś z Adidasem było szykowane.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gaizka

Czyli potrzebna jest wola obu stron? Więc wystarczałoby, że Adidas rzuci więcej, czyli powiedzmy 50 mln za rok i ma całą drużynę, co czyni te plotki absurdalnymi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
LexoN

Bo to wszystko w ogóle jakieś absurdalne się wydaje. Albo Adidas chciał sobie zrobić reklamę na samym Messim, co też jest głupotą. Wychodzi, że to są głupie głupoty :D Ew. chce dać sygnał, że jest zainteresowany Barceloną, ale robi to w iście idiotyczny sposób.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.