Wątek dotyczący artykułu

Michał Jurecki wraca do pełnej dyspozycji

- Czuję jakiś lekki dyskomfort, ale próbuję już normalnie wejść w trening - mówi Michał Jurecki, który wznowił zajęcia z drużyną Vive Targi Kielce.

przeczytaj cały artykuł

Charlie Parra del Riego

Widać, że "dobrze" znasz Sławka. Jeżeli piszących tu oceniasz po ilości komentarzy to już nie mój problem. Nie mam zamiaru pisać pod każdym artykułem po kilkanaście nic nie wnoszących komentarzy jak Złoty Bogdan, ZKS czy jeszcze paru innych. Znajdź mój pierwszy komentarz i zobacz czy się sprawdził. Napisałbym gdzie pójdzie Sławek i kto przyjdzie na prawą połówkę ale znowu zostanę zjechany przez jakiegoś "znajomego" Sławka. Powiem tylko tyle, zawodnik na prawą połówkę będzie dużo niższy, młodszy i mniej doświadczony od Kopljara.Uufff ale się rozpisałem. Pozdrawiam normalnych którzy tu piszą (w szczególności jaeta). Do usłyszenia w czerwcu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nafciarz_zks

Może nie jesteś z Płocka ani Kielc ale na pewno jesteś PiS'owcem.

Taktyka - Wiem ale nie powiem (a smród niech pozostanie jak największy!)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HBLLove

Dużo niższy od Kopljara? Czyli może to być każdy, bo nietrudno o takiego jeśli spojrzymy na wzrost Kopljara (211 cm) :)
Równie dobrze może to być zawodnik w przedziale 195-200 cm wzrostu i też będzie pasował to tej charakterystyki. Jeśli myślisz o Paczkowskim to zapomnij. On może przyjść, nie mam nic przeciwko, ale nie na pozycję numer 2 na prawym rozegraniu. Dwóch klasowych zawodników plus jeden kompletnie niedoświadczony jak Paczkowski wtedy OK. Gdyby miał zostać tam sam Lijewski bez klasowego zmiennika to byłoby to GIGANTYCZNE osłabienie zespołu. Tylko kompletny idiota by na to pozwolił, bo Lijewski nie pociągnąłby sezonu na kilku frontach w pojedynkę na prawej stronie. Dwóch doświadczonych, wysokiej klasy zawodników na prawej połówce to konieczność jeśli myśli się o grze o wysokie cele na kilku frontach. Co do Szmala to na 99,99% zostanie w Kielcach i to przynajmniej do 2016 roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
fanatyks99 VTK

Uspokój sie Szmal zostaje na 100% przysięgam ci pisałem ci niżej już na ten temat,ale powtórzę raz jeszcze.
– Nie ma takiej możliwości, żeby Sławek teraz odszedł do innego zespołu – mówi prezes Vive Targów Bertus Servaas (50 l.). – Zresztą sam powiedział mi o rozmowie telefonicznej z przedstawicielem Vardaru. Szmal ma z naszym klubem kontrakt obowiązujący do 2015 roku i z tego co wiem, czuje się u nas bardzo dobrze. Prędzej przedłuży umowę, niż przeniesie się gdzieś indziej – przekonuje Servaas, który w razie potrzeby jest gotów zaoferować „Kasie” sporą podwyżkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Maag

Porównałem Cię do Charliego Browna, bo w przeciwieństwie do Ciebie, Charlie Brown nie konfabulował.
A co do Twojego "szyfru", to oczywiste, że piszesz o Paczkowskim. Tylko, że o tym transferze, na forum SF spekuluje się powszechnie od kilku miesięcy. Bądź trochę bardziej oryginalny. Jak chcesz to Ci podsunę parę pomysłów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
onereds

uff ile tu już takich było ktorzy "wiedzieli" kto kiedy do kogo pójdzie a kto odejdzie.. Ty jesteś kolejny widze :). jak wiesz kto przyjdzie i gdzie kasa pojdzie to powiedz a nie zgrywasz kozaka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.