Wątek dotyczący artykułu

W Lublinie chcą powrotu Miśkowiaka. Sprawka: Jest na to szansa

Robert Miśkowiak ponownie zawodnikiem LW KMŻ? Takiego scenariusza nie wyklucza prezes tego klubu Dariusz Sprawka. - Jest na to szansa - mówi w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

przeczytaj cały artykuł

RobertLBN

To uwierz człowieku.Czemu taki zaślepiony jesteś, przejrzyj na oczy Jeleniewski = Grudziądz, Kuciapa = Rzeszów i to pewnik co dalej okaże się.Jutro poniedziałek i święto mimo to liczę że Sprawka poda jutro jakieś info o kolejnym kontrakcie w Lublinie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Król Ostrów

bo w tym waszym sprafkowie rzaden normalny zawodnik nie bendzie chcial potpisac po tych cyrkach w plajofach nie ma co sie dziwic no i do tej pory macie dlugi po same jaja a u nas jusz wszystko posplacane i niedlugo bendzie gotowy sklat na pszyszly rok nawet jak nie spadniecie teras za oszustwa to nie skomletujecie skladu i lecice w pszyslym roku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarcinLBN

Weź już wyjdz bo ty pisać nie umiesz widać ze w szkole cie nauczyli takiego głąba jak ty to nigdzie nie ma w każdym twoim komenatrzu jest błąd... ty jakiś upośledzony jesteś naprawde.....

| Odpowiedz
blokuj
Król Ostrów

no i moje na wieszhu dlógi po jaja sponsorzy fszystcy pouiekali i nie tylko lecicie ale fcale nie jedziecie ja to jusz dawno widziałem jusz dawno piszem hahahaha moje na wieszhu hahaha

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.