Dyskusja

Real Betis FC Barcelona

Betis Sewilla - FC Barcelona
10 listopada 2013, 21:00

1 : 4
relacja

pablo80

Dalej od Lexona nie masz aż tak bardzo, ale wiem 20 km na rowerze to dużo, więc każda podróż pociągiem się dłuży? Ja zapewnie klimat póki nie padne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

To jeszcze dalej niż Łódź:) Zresztą drogi kolego, jestem człowiek pracujący, ciężko o urlop w trakcie sezonu. Od października, do kwietnia, dostanę dowolną ilość, potem to raczej mission impossible:)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

W przyszły wtorek wybieram się do Krakowa, na mecz z Grecją. Faktycznie w Toruniu jeszcze na meczu nie byłem.

| Odpowiedz
blokuj
Gaizka

W lodzi to aktualnie wielki burdel jest. Fabryczny nie istnieje, centrum wylaczone z ruchu, na Piotrkowskiej juz 3 miesiac kładą kostke. Przez 2 lata radzę omijać :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Apator Fan

Wiem.Jak zamierzasz jeszcze dzis przed dłuzszy czas pozostac na syfach to moge Ci opowiedziec o legendzie mojej szkoły.Ale to na priv jak cos ;D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.