Wątek dotyczący artykułu

bullet79

Lewego w drugiej dziesiątce bym umieścił,a Falcao i Suarez ten sam poziom jak dla mnie,trochę stracił Falcao u mnie,że poszedł do Monaco,ale co zrobić takie czasy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hej Apator

Suarez w 6 meczach jakie rozegrał w tym sezonie (wczesniej był zawieszony ) strzelił 8 bramek i zaliczył 3 asysty.Przypominam,ze dokonał tego w lidze angielskiej.Dla porownania.Ronaldo w lidze angielskiej strzelał dwa razy mniej goli ponad niz w lidze hiszpanskiej strzela.To pokazuje siłe tej ligi.Urugwajczyk ma niesamowity drybling,szybkosc,technike i zmysł strzelecki.W poprzednim sezonie strzelił w samej lidze 23 gole mimo,ze juz wtedy czesc 10 meczowego zawieszenia odbył.Wszystkie bramki zdobył z gry.I jeszcze mu pare niesłusznie zabrano.Dodał do tego 10 asyst.Nie ma lepszego piłkarza na swiecie procz Messiego i Ronaldo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bullet79

Jest dobry wiem o tym,ale Ty widzę masz taką manie oceniania zawodnika,pod względem ilości bramek czy asyst,a ja bardziej patrze tak ogólnie,na całokształt,np.taki Pippo Inzaghi bramy strzelał na zawołanie,a drewno piłkarskie z niego było niesamowite..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
ScottZG

Ja np. wolał bym takiego Pippo Inzaghiego drewniaka który strzelał na zawołanie, niż Lewego który jest zajebisty ale nie może się przełamać w reprze...

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

.Urugwajczyk ma niesamowity drybling,szybkosc,technike i zmysł strzelecki.

Falcao dysponuje tymi samymi walorami, dodatkowo strzał z dystansu (Suarez również), świetna gra w powietrzu. Są absolutnie na tym samym poziomie. Jeżeli uważasz, że Suarez jest o klasę lepszy, to gdzie miejsce dla Lewego??? Pewnie o klasę niżej niż Kolumbijczyk:) Zapomniałbym o jeszcze jednej zalecie, Falcao jest po Zlatanie, najbardziej efektownym napastnikiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
pablo80

Jak by nie patrzeć Luis dużo strcił przez zawieszenie na które zasłużył więc jak dla mnie wylatuje z dziesiątki. Tak samo jak swego czasu Henry.

| Odpowiedz
blokuj
Gaizka

Może w latach 90-tych. Teraz napastnik musi strzelać i jest pierwszym, który broni. Tak jak środkowi obrońcy muszą umieć rozprowadzić piłkę, a boczni podłączyć się do akcji ofensywnej i jak zajdzie potrzeba odnaleźć się w polu karnym rywali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.