Wątek dotyczący artykułu

Wybrzeże Gdańsk chce oddać nazwę za 1,5 mln złotych

Żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk wywalczyli awans do Enea Ekstraligi. Jednak gdański klub ma kłopoty finansowe. Być może te problemy uda się zażegnać przy pomocy nowego sponsora tytularnego.

przeczytaj cały artykuł

Norton82

A dlaczego za raz tak ostra kontra zupełnie niepotrzebnie przecież Lipton jeżeli był by taki sponsor to dobra i smaczna herbata i do tego ładna nazwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Norton82

Ale przecież w tym poście "Lipton Wybrzeże Gdańsk :P" na moje nie było żadnej napinki tak przynajmniej ja to odebrałem i też jestem z Bydgoszczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

I pasuje. Tyle, ze my w I lidze wystartujemy a Wy jak nie podpiszecie z tym Liptonem to II liga. Tylko nie pisz, ze nie i wiecej dystansu. Nasza nazwa to Kredyt Polonia Bankrut Ratusz Bydgoszcz, wiec nie do konca trafiles.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.