Wątek dotyczący zdjęcia użytkownika

Pottermaniack

Rozpoznajecie nas? - pyta Aga, na co chętniej odpowiadają koleżanki z kortu:
Alize Cornet: bardzo słodkie!!! Rozpoznałam Was obie. :)
Kiki Mladenovic: śliczne jak zawsze. :)
Aga: haha, jesteś bardzo miła i piękna też, Kiki. :)
Magdalena Rybarikova: haha, fajne zdjęcie, jesteście tak słodkie, jak małe miodowe misie. :)
Iśka jak Kasia "nie jest Marią Szarapową." ;) Cała akcja związana jest chyba z fotką Rafy, który na twitterze pochwalił się swoim bratem. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paper Monster

Rafa nie ma brata :P to zdjęcie z tym niby "bratem" to był żart w ramach kampanii Poker Stars :P ufff, bo ja się dałam nabrać (a wiem, że on ma tylko młodszą siostrę) i razem z innymi rafaholikami kminiliśmy, że ten chłopak to powód rozwodu rodziców. ale nas zrobił w bambuko :|

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Powinienem się podszkolić z relacji rodzinnych tenisistów, ale na moją obronę może podziałać fakt, że ten "brat" jest całkiem podobny do Rafy, no i też Nadal. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.