Wątek dotyczący artykułu

Wiceprezes KSM Krosno: Kluby okropnie przepłacają zawodników

Choć okres transferowy trwa już od dwóch tygodni, to żadnego żużlowca nie zakontraktowało jeszcze KSM Krosno. Wiceprezes Wilków przyznał, że nie wiadomo, kiedy w ogóle taki ruch będzie miał miejsce.

przeczytaj cały artykuł

KuCyk

Oprocz Opola i nie wiem czy Rawicz ma dlugi ale nikt wiecej w lidze nie zdluzenia ogromnego do zawodnikow tak wiec nie wiem po co nstepny wywiad ze"kluby przepłacaja i maja dlugi" kazdy zawodnik wybiera lepsza oferte. i taka jest prawda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
MaxiKaz

W Krakowie z tego co wiem to nie do końca było tak kolorowo... Finowi podobno dużo zalegali ale odbili sobie to na karze. Tak samo z Kronerem... pewnie Mads i Trojan mieli najlepiej opłacane kontrakty ale jak z resztą było to nie byłbym taki pewien, choć dowodów nie mam więc nikogo oskarżać nie chcę:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.