Wątek dotyczący artykułu

Pogoń zmiażdżyła Azoty (wynik)

W rozegranym w niedzielę spotkaniu kończącym 9. kolejkę PGNiG Superligi piłkarze ręczni Gaz-System Pogoni Szczecin pokonali przed własną publicznością Azoty Puławy

przeczytaj cały artykuł

LPUUU

bez komentarza .. Jak można tak grać pomimo . Czy wygrywasz Czy nie !!! JA I TAK KOCHAM CIĘ . BYLIŚMY ,JESTEŚMY I BĘDZIEMY Z WAMI.. od 40 minuty nie oglądałem bo serce nie pozwalało patrzeć na tą ... nie ma co dobijać chłopaków . Wracajcie szczęśliwie do Puław

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibicLPU

Dokładnie jak ja,jelita mi się przekreciły i nie dalem rady dłużej tego oglądąć. Gratulacje dla Pogoni .
P.S. Niestety powierdza się że Kowalczyk to juz kapcie i bujany fotel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LPUUU

Kowalczyka akurat bym się nie czepiał pomimo wszystko dziś ponieważ za Kurowskiego rok Temu tez dostalismy baty w Szczecinie pomimo to my walczyliśmy o braz a nie Szczecin z całego serca wierze ze w tym sezonie będzie podobnie ludzie to tylko jeden mecz .! O I ZENEK Z PIECZARY się WYŁONIŁ JAK MILUSIO

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
kibicLPU

Oki ,jeden mecz nielicząc porazki z Chrobrym,ale to pierwszy w sezonie rowny przeciwnik (teoretycznie bo w praktyce już widzieliśmy)az się boję co będzie dalej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.