Wątek dotyczący artykułu

Łukasz Kowalski dla SportoweFakty.pl: Odchodzę z klubu z powodów zawodowych

Po roku piastowania funkcji wiceprezesa Dospel Włókniarza Częstochowa Łukasz Kowalski zmuszony był złożyć rezygnację. - Moja decyzja nie ma nic wspólnego z ostatnimi wydarzeniami - mówi otwarcie.

przeczytaj cały artykuł

alaska

III. REGULAMIN DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI
Art. 712.
1. Zawody mogą być rozgrywane tylko wówczas, gdy o godzinie rozpoczęcia zawodów, podanej w zawiadomieniu o zawodach, w każdej z drużyn jest obecnych i uprawnionych do startu co najmniej 6 zawodników lub co najmniej 5, gdy w składzie jest zawodnik zastępowany (art. 711), drużyna dysponuje sprzętem w postaci motocykli i wyposażenia osobistego zawodnika w ilości niezbędnej do przeprowadzenia całych zawodów, oraz spełnia wymogi określone w art. 709 ust. 1-3.

2. Jeśli o godzinie rozpoczęcia zawodów, podanej w zawiadomieniu o zawodach, drużyna nie spełnia warunków jak w ust. 1 i kierownictwo tej drużyny nie udowodni, że przyczyną były udokumentowane klęska żywiołowa lub wypadek komunikacyjny, sędzia zawodów orzeka walkower na korzyść drużyny przeciwnej.
Art. 709.
2) skład każdej drużyny zgłoszonej do zawodów musi spełniać następujące wymogi:
a) w sezonie 2013 KSM maksymalna: 40 pkt, KSM minimalna: 33 pkt,
b) pozostałe określone w przepisach o Kalkulowanej Średniej Meczowej (KSM).
Taki Regulamin wisi na oficjalnej stronie PZMot, i nie jest zmieniony!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
alaska

Ty masz manię prześladowczą na Nighta? We wszystkich widzisz go? Idź się leczyć.
Zobacz od kiedy ja tu jestem zarejestrowany, a później pie..z swoje głopoty. Jak nie przeprosisz, to cię zbanuję.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
alaska

To zobacz sobie moje medale!!! Ha, ha, ha.
A może kiblowałem, jak jeden z szarych przedstawicieli, pewnego sponsora strategicznego?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
alaska

widoczny nr IP komputera skończyły by się raz na zawsze podejrzenia.

A ja mam 3 komputery z 3 IP, i mogę pisać z którego mi się podoba.
Naprawdę nie jestem Night! Dlaczego się przyczepiliście?

| Odpowiedz
blokuj
alaska

Nie wiem jak jest tu, ale na naszym forum filatelistycznym (a co.... jestem filatelistą! Nie śmiać się!!!)w regulaminie jest, że z tego samego IP nie można używać różnych nicków. Jak chcesz, to spytaj się moderatora lub administratora kim ja jestem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.