Wątek dotyczący artykułu

Pogoń zmiażdżyła Azoty (wynik)

W rozegranym w niedzielę spotkaniu kończącym 9. kolejkę PGNiG Superligi piłkarze ręczni Gaz-System Pogoni Szczecin pokonali przed własną publicznością Azoty Puławy

przeczytaj cały artykuł

sayamour

Myślę ze zwalanie całej winy na trenera jest nieporozumieniem.
Zacznę od bramki .Z całym szacunkiem dla Zeni który ma już swoje lata, bronił słabo.Budowanie drużyny na medal opierając bramkę na 40 letnim zawodniku którego najlepsze czasy już minęły jest trochę dziwne i tu nasuwa mi się pytanie do prezesa, dlaczego tak jest.

Ktoś tu napisał ze myśl trenerska kowalczyka jest przestarzała itd Myślę że nie w tym jest problem. Nie zauważyłem jakiejś niesamowitej taktyki ze strony szczecina .Ustawienie bardzo podobne ale szczecin wygrał.Dlaczego ? Szczecin ma po prostu dużo lepszą drużynę ,wystarczy przesledzić zyciorysy zawodników ktorzy w niej grają.Sczecin grał bardzo dobrze w obronie.Zawodnicy puław indywidualnie nie dawali sobie rady a Szczecinianie bili ich jak małe dzieci.Może to śmiesznie zabrzmi ale zawodnicy pogoni są dużo mocniejsi fizycznie co było widać.Myślę że oczekiwania od Azotów że mają szanse na medal są mocno zawyżony.Niestety.Rzeczywiście zeszły sezon skonczyli na czwartym miejscu ale to byla calkowicie inna liga .Wogole jej nie mozna porownywac. Dryżynę wzmocniono nowymi zakupami ale moim skromnym zdaniem zespoły jak pogon czy gornik madrzej i poprostu lepiej się wzmocniły, nie wspomnę jeszcze o innych.Wystarczy porównać kołowych obu drużyn czy bramkarzy w dzisiejszym meczu. Rożnica klasy tak jak wynik.Panie prezesie na początek jeśli chcemy walczyć o więcej musimy poprawić obsadę kadrową w bramcę i na kole. Wszyscy marzymy zeby nasza druzyna wygrywała najlepiej jak vive targi.Da się zrobić ale tam się inwestuje.w kielcach nawet polscy kadrowicze juz siedza na ławie a niedługo to może nawet wszyscy. Pora zejsc na ziemie :)Ale chociaż bramkarza Panie Prezesie można było kupić .Bo ten ostatni zakup to chyba tylko po to zeby bramka pusta nie była ja zenie zachoruję

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.