Wątek dotyczący artykułu

El. MŚ: Ibrahimović - Ronaldo 2:3! Portugalia jedzie na mundial kosztem Szwecji!

Dwie wielkie gwiazdy futbolu stoczyły kapitalny pojedynek w meczu Szwedów z Portugalczykami. Obronną ręką wyszedł z niego zawodnik Realu Madryt, którego nie zabraknie w finałach MŚ.

przeczytaj cały artykuł


HBLLove

Ale technicznie bez rewelacji więc nadaje się tylko do angielskiej rąbanki. Do technicznego futbolu już nie bardzo. W lidze hiszpańskiej były jednym z wielu. Dla mnie to nie jest piłkarz wybitny. Ronaldo licząc cztery ostatnie sezony w Anglii miał 0,51 bramki na mecz przy czym trzeba pamiętać, że nie jest to typowy napastnik jedynie od strzelania bramek jak Rooney. Ronaldo został wybrany najlepszym piłkarzem w lidze angielskiej dwa razy w sezonach 2006/2007 i 2007/2008 (pierwszy piłkarz w historii ligi, który zgarnął w tych latach cztery dodatkowe nagrody indywidualne za grę w lidze angielskiej). W Realu Madryt Ronaldo zdobył 225 bramek w zaledwie 216 meczach co daje mu średnią 1,04 bramki na mecz. Do tego dołożył 54 asysty. Rooney jest dobry na siłową grę w Anglii. Ronaldo jest dobry wszędzie bez względy na to czy liczy się szybkość, siła czy technika. Jest zawodnikiem kompletnym. Rooney nie. Do Ronaldo i Messiego wielu mu brakuje na kilku płaszczyznach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Berbatow, Giggs, Scholes, Nani, Park, Tevez, Welbeck, Chicharito, V Persie, oraz Ronaldo, to zawodnicy, którzy strzelali razem z Rooneyem. Pół bramki na mecz, to wielkie osiągnięcie. W PD Rooney pewnie byłby jednym z najlepszych napastników. Ale skoro chcesz udowodnić, że wielki zawodnik, musi udowadniać swoją "wielkość" w innych ligach, to Rooney jest bez rewelacji. Technicznej oczywiście. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HBLLove

Nie, po prostu uważam, że nie jest to tak kompletny zawodnik jak Ronaldo. Ronaldo nie jest typowym napastnikiem a strzela jak napastnik. Ma sprint chyba najlepszy na świecie jeśli chodzi o piłkę nożną. Ma technikę na pewno lepszą od Rooneya. Strzela głową, nogą i asystuje przy bramkach. Świetnie bije rzuty wolne, bardzo rzadko myli się z karnych. Rooney jest tak samo kompletnym zawodnikiem? Na pewno nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
BezImienia

Juz sie znowu spinasz parówo?? nie wiem czy wiesz ale jesteś pośmiewiskiem tego portalu hahaha ale z drugiej strony dobrze ze tu jesteś bo ze smiechem na twarzy sie czyta twoje posty xD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.