Wątek dotyczący artykułu

Unibax pochwalił się Sajfutdinowem. "Decyzja Trybunału nie miała wpływu na wybór klubu"

Unibax zaprezentował na konferencji swojego nowego zawodnika - Emila Sajfutdinowa. - Werdykt Trybunału nie miał wpływu na moją decyzję odnośnie wyboru klubu - powiedział Rosjanin.

przeczytaj cały artykuł

Bryluu

A ja mam to gdzieś. Wybrał jak wybrał. Prawda jest taka, że od początku nie był on w żaden sposób przywiązany do Częstochowy. Grisza pomimo słabaszego KSMu i tak był numerem jeden u kibiców. Toruń skazany na mistrzostwo za to Częstochowa na emocje! Cuda się zdarzają, u nas szczególnie. Zapraszamy na Olsztynska!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
skibaCKM

a ja mysle ze tu nie beda potrzebne cuda... przyjada na olsztynska i wyjada z placzem ;) heheheh a powaznie to mysle ze jak tyle petard w skladzie to sami sie wysadza:) pamietajmy ze nazwiska nie jada czego najlepszym przykladem byl Emil...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Roobson

Nie Grisza! - powiem tak - to Holta był w tym sezonie numerem Jeden w Naszej Drużynie. Szacun dla Niego a ...Emil...Dobrze że odszedł ...i tak Naprawdę to On Zawalił Włókniarzowi Sezon!!! - bo nie było Go jak miał k... CZEKAĆ...Zobaczymy co zrobi dla Torunia... Powodzenia mu życzę bo jest to dobry zawodnik ale nie pasował do Włókniarza i olewał ten klub przez cały rok!!! (A Pamiętasz Screena???)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.