Wątek dotyczący artykułu

Hancock zaakceptował ofertę Unii Tarnów! Cieślak: Zostały tylko formalności

Greg Hancock zaakceptował ofertę Unii Tarnów i będzie startować w ekipie Jaskółek. W tej chwili trwa załatwianie wszystkich formalności.

przeczytaj cały artykuł

Fan z Tarnowa

Bardzo możliwe, Możliwe a raczej bardzo możliwe jest to że Toruń przegra swoje mecze w Zielonej Góre, Tarnowie, Gorzowie i Lesznie, co już im daje najwyżej z 35 przy -8, 19 pkt. Przy załóżeniu że Te 4 zespoły wszystko u siebie wygrają, dodatkowo zrobią bonusy na Czestochowie i Gdańsku to bardzo prawdpodobne się wydaje że Torunia zabraknie w PO

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BattleField - SG

Nawet KRYJOM sie tego obawia :)

Jacek Gumowski ‏@JacekGumowski 21 h
@SlawekKryjom to co....zanosi się,że szybko odrobicie 8 pkt.

Slawek Kryjom ‏@SlawekKryjom 19 h
@JacekGumowski my bedziemy mieli 0 a Wy juz 8:p

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan z Tarnowa

Toruń max 5 miejsce, a może nawet 6, bo nawet Wrocek ma szansę być przed nimi a jak jeszcze Czewa się zmobilizuje to Unibax będzie walczyl w barażach :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
BattleField - SG

Ja myślę że Unibax zrobił błąd , kontraktując Emila , jak by przyszedł DZIK , mają gwarancję pkt. Zrobili prezent UL i przez to mogą mieć kłopoty w wejściu do PO .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
pk92

błędem jest mieć 4 zawodników z GP. Jeden wypadek czego nikomu nie życzę i jest po składzie. Oby był to sezon bez kontuzji ale wiadomo jak jest. Para w UL Niki i Balon to zabójcza para :P

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Własnie sa juz po kontuzji a do sezonu poł roku.Dla przykładu czołgista przypomnij sobie jak długo nie jezdził w sezonie 2012.Tez był niewiadoma i co?Sezon 2013 MVP ligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Apator Fan

Gollob juz dwa tygodnie temu jezdził na crossie a do sezonu poł roku.Ty sie lepiej Musielakiem zajmij.Kolejna operacja.Paweł juz dawno reke wyleczył.

| Odpowiedz
blokuj
ul-77

Co z tego że wygracie wszystko??? Jak i tak na końcu uciekniecie!!! Drużyna bez honoru i ambicji!!! Taki jest Unibax!!! Kupcie sobie jeszcze pół ligi i niech wasz Roman zbawca założy drugi zespół będziecie mieć mega derby!!! Gościu zejdź na ziemię!!! Gdzie ta drużyna z lat 80,90??? Jechaliście wszędzie i na "wszystkim"!!! Zamilcz!!! Uniboyu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Apator Fan

W latach 2007-2011, gdy Apator nie był aż tak silny jak obecnie, jedynie raz - w 2010 roku - jego przewaga nad zespołem, który zajął piąte miejsce wynosiła mniej niż 8 punktów. W 2011 roku sięgała 17 punktów, w 2008 - 14, a rok wcześniej - 12.

Haha pozdrawiam :D.Mozemy sie tez załozyc jak chcesz :D

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

W latach 2007-2011, gdy Apator nie był aż tak silny jak obecnie, jedynie raz - w 2010 roku - jego przewaga nad zespołem, który zajął piąte miejsce wynosiła mniej niż 8 punktów. W 2011 roku sięgała 17 punktów, w 2008 - 14, a rok wcześniej - 12.
Jeszcze cos xd?

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Utrzymanie?Hahahah leze.Hahahah.Do utrzymania to wystarcza wygrane u siebie.A u siebie jestesmy nie do zdarcia.Jedna kontuzja to jeszcze nic .Przy takim składzie musiałoby byc ich z 2,3 .Wy macie trzech z Gp ,zeby czasem pech Was nie dosiegnał czego nie zycze bo lubie Stal.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
mariuszgb

Pożyjemy zobaczy.Za nie długo się przekonamy jak będą wam szły wyjazdy.Prawda jest taka ze wyjazdy to możecie wszystkie przegrać ale nie musicie.ZZ jest tylko za najlepszego zawodnika a na dzień dzisiejszy po za jednym solidnym juniorem to nie macie nikogo.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Wozniak przyjechał do Torunia omawiac kontrakt.Jakies pytania?Wszystkie wyjazdy przegrac?To tak jakbys powiedział,ze Hiszpania przegra z Polska w noge xddd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
mariuszgb

Nie wmawiaj mi tego czego nie napisałem.Przeczytaj mój post jeszcze raz tam jest napisane jak byk ze możecie a nie musicie.Za Wozniak jest ekwiwalent 600 tysi.Jak za Fajfera nie wylozyliscie 470 to za Woźniaka wylozycie?

| Odpowiedz
blokuj
maly PzB

Telewizja i gazety klamia, jeszcze nie doszedles do tego ?
Jak ja jestem zlosily to co mozna powiedziec o Tobie, skoro Ty masz zero szacunku dla innych.
Ja bym sie z Toba zalozyl, choc nie mam tego w zwyczaju i po prostu tego nie robie, ze te 30 na MA skrobniemy ale musialbys miec 50 tys. ale gotowka.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.