Wątek dotyczący artykułu

Żelazna dyscyplina finansowa w Tarnowie. "Nie ma zgody na życie ponad stan"

Przez ostatnie dwa lata Grupa Azoty miała w Tarnowie pod swoimi skrzydłami Kołodzieja, Janowskiego i trenera Cieślaka. Od sezonu 2014 polityka sponsorska głównego partnera Jaskółek ulegnie zmianie.

przeczytaj cały artykuł

Marlon

Wreszcie bardzo dobre zachowanie sponsora i klubu. Już w 2013 mieliśmy mniejszy budżet (Artiom za Hancocka), a na 2014 też udało się ściąć kontrakty wszystkim zawodnikom (z wyjątkiem Łaguty, dostał podwyżkę) i wzmocnienia też za rozsądną cenę (np. Hancocka udało się ściągnąć za kwotę, jaką proponowano Janowskiemu i to po obniżce). Wrocław też chyba wydaje w miarę rozsądnie pieniądze, Leszno podejrzewam też. Toruń i Zielona Góra już od lat pilnują budżetu. Na zapleczu Ekstraligi dobrze wyglądają działania Rybnika. Może rzeczywiście idzie ku lepszemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lipa_ml

Odejdą Azoty i skończy się ! Wielki problem utrzymać budżet w ryzach jak się ma potężnego sponsora ! Też mi poprawa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
lipa_ml

Strategia reklamy może się zmienić. Czy z urzędu Azoty muszą sponsorować drużynę żużlową ? Niech wam jak najdłużej sponsorują ale chodzi mi o to że do normalności to jeszcze daleko bo jak by Azoty zrezygnowały to od razu by się zrobiło kilka baniek długu. Jak w Polsce nie zacznie się płacić zawodnikom tyle co w Anglii to będzie coraz gorzej !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
maly PzB

Owszem, przeciez nie pojde w zaparte i nie napisze, za GA byla, jest i bedzie, ale z racji tego iz wiele lat temu ZA zalozyly ten klub, to mam prawo sadzic ze jeszcze dlugo nie odejda.
Bo to ze maja odejsc to ja juz czytam od lat.
Wiec poki sa to niech przy ich pomocy, trzeba wypracowac takie mechanizmy i szukac innych sponsorow, aby stabilizacja stala sie faktem, ale wiadoma rzecza jest ze pewnych spraw sie nie da przewidziec...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
biało niebieski 1966

Zakłady Azotowe klub Unia Tarnów założyły i mają prawo wymagać po tylu latach łożenia kasy porządku i właśnie dyscypliny finansowej.Według mnie dobre rozwiązanie wrzucenie na garnuszek klubowy wszystkich zawodników.Tego właśnie przestraszył się Janowski.Niech zarząd nauczy się liczyć i cieszy się,że ma od kogo się uczyć.Tudzież ma hojnego sponsora właśnie w postaci GA.Może z biegiem czasu się ogarną i poszukają innych sponsorów.Tylko nie na zasadzie,że to góra ma przyjść do Mahometa.Takie cuda się nie dzieją.To Mahomet musi przyjść do góry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
taugrim

W razie powodzi, jak puszczą wały to Azoty mogą Dunajcem do Wisły spłynąć. W Toruniu zacumują to Roman kupi Ronaldo i Messiego, będą za wirażowych robić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Maciek Tarnów

odejdzie Karkosik też sie skończy, odejdzie Betard też sie skończy, odejdzie Fogo też sie skończy, odejdzie Dospel też sie skończy itd. Każdy klub ma swoich sponsorów którzy go utrzymuja!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.