Wątek dotyczący artykułu

Rodzi się nowa gwiazda na Camp Nou? Zobacz wszystkie bramki Barcy! (wideo)

W wyniku licznych kontuzji w kadrze FC Barcelony na mecz z Granadą znalazł się 17-latek, który dostał kilka minut na pokazanie swoich umiejętności. Jedną piękną akcję ma już za sobą!

przeczytaj cały artykuł

LexoN

Adama to jedynie jeden z całej grupy młodych wilków w Barcelonie. Ebwelle, Enguene, Sanabria, Dongou... Myślę, że wśród nich jest przyszła gwiazda tego klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Luka5z

Z całym szacunkiem ale było już tyle tych nowych gwiazd Barcelony że taki jeden mecz w dodatku ze średniakami z ligi nie robi na mnie żadnego wrażenia.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LexoN

Ja się nie dziwię, ale piszę tylko o potencjale jaki tkwi w młodzieży barcelońskiej. Nic więcej. To, że podobal mi się występ Traore nie znaczy, że wieszczę mu wielką karierę na Camp Nou.

| Odpowiedz
blokuj
ikar

no dziś nasi i Wasi postrzelali, ale to było do przewidzenia, w następnej kolejce nie ukrywa, ze licze na zniwelowanie straty do 4 pkt, pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.