Wątek dotyczący artykułu

Horror dla Duńczyków - relacja z meczu Vive Targi Kielce - KIF Kolding

W meczu 6. kolejki Ligi Mistrzów szczypiorniści Vive Targów Kielce po raz drugi przegrali z duńskim KIF Kolding Kopenhaga. W rewanżowym starciu mistrzowie Polski ulegli wicemistrzowi Danii 25:26.

przeczytaj cały artykuł

morus_WP

Obejrzałem na szybko obszerne fragmenty meczu Iskry i przyznam szczerze, że wygląda to całkiem obiecująco. Porażka z drużyną bez trenera, z trzema rozgrywającymi, która nie rzuca bramki przez ostatnie 12 minut gry. Ładnie! Chciałoby się powiedzieć, że Wisła powinna tak grać jak KIF. Sęk w tym, że nie w polskiej lidze, mielibyśmy z 80 minut kar ( przy 20 minutach graczy Iskry). Takiemu Krzysiowi Lijewskiemu Duńczycy wybili piłkę ręczną z głowy jak juniorowi. Ale w Polsce Związek dba o zdrowie szczypiornistów z Kielc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ręczny

No i to ta sama drużyna, która ma już 10 punktów w grupie Ligi Mistrzów a to, że nie trafiali w końcowych minutach to... gra się tak jak przeciwnik pozwala. To zawsze działa w dwie strony.
Kolejna sprawa GRALIŚMY z WAMI i to na Waszym terenie. Dwa mecze. jeden w lidze (polscy sędziowie) i jeden w Lidze Mistrzów (zagraniczni). Dwa razy przegraliście u siebie. Jeśli w lidze wygrywamy przez sędziów to dlaczego w LM też przegraliście i to u siebie (zaznaczam). Na wiosnę zagracie w Kielcach w Lidze Mistrzów i będą sędziować sędziowie zagraniczni. Podobno tylko to przeszkadza Wiśle w wygrywaniu z nami więc pożyjemy zobaczymy. Pamiętaj też o jednym. W ostatnich 14 meczach (dwa lata gry) przegraliście z nami 13 razy i ... wszystkie mecze przez sędziów. Być może niektórzy w Kielcach nie potrafią przegrywać, ale niektórzy w Płocku tym bardziej. 13 z 14 meczów w ostatnich kilkunastu miesiącach przegraliście wy nie my. I masz rację jest spisek - gdyby nie sędziowie to Wisła by wygrała te mecze i byłaby też liderem w LM zamiast zespołem z 4 miejsca. Byłaby też w F4 Pucharu EHF rok temu, ale tam też był spisek. Pewnie Bogdan lub "Czok" maczał w tym palce :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
fanatyks99 VTK

Kibicom Wisły przeszkadzają nie tylko sędziowie,ale także nasz budżet i dlatego przegrywają. To są 2 czynniki,które mają taki,a nie inny wpływ:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.