Wątek dotyczący artykułu

Jarosław Dymek: Peter to przyszłościowy zawodnik

W poniedziałkowe południe w siedzibie Flemminga Graversena Peter Kildemand parafował roczną umowę z Włókniarzem Częstochowa. 24-letni Duńczyk w końcu zadebiutuje w Ekstralidze.

przeczytaj cały artykuł

MarcinCKM

Jak dobrze pójdzie to będziemy mieli skład który będzie mógł powalczyć o dobrą pozycję w lidze.1.Holta 2.Kildemand 3.MJJ 4.Walasek/Jabłko/Szumina 5.Grisza 6. Czaja 7. Ktoś z naszych młodych bądź jakiś junior wypożyczony z innego klubu. Aczkolwiek wydaje mi się że Jabłko będzie wypożyczony a podpisał kontrakt tylko dla tego żeby nie musiał na szybko podejmować decyzji co do klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
makey

Jeśli tym ewentualnym seniorem będzie Walasek to jasne się stanie ,że głównym kandydatem do spadku będzie Wybrzeże pozbawione lidera,bo już takowego na rynku po prostu nie będzie.A Włókniarz z Gregiem w składzie będzie kandydatem do play-off i przede wszystkim kolejnym zespołem , który będzie wstanie pokonać u siebie Unibax

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Silny Włokniarz takze bedzie odbierał innym punkty co zwiekszy nasz limit porazke .W ogole z tego co czytam to wychodzi na to,ze Torun przegra wszystkie wyjazdy moze nawet w Gdansku.Ludzie zejdzcie na ziemie i spojrzcie realnie.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
makey

Ja nigdzie nie pisałem ,że przegracie wszystkie wyjazdy,ale musisz przyznać,że dla Was łatwiej jak 2-3 rywali bardzo mocnych ,reszta słaba,a im więcej mocnych zespołów tym większe prawdopodobieństwo porażki,chodź dla mnie i tak jesteście faworytem

| Odpowiedz
blokuj
CKM86

bo tak moze byc ze Greg Walasek bedzie u nas i mecze beda ciekawe i wielki Dream Team z Torunia rozbity bedzie widok bezcenny :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.