Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Babiloński: Nie będzie walki Szpilki z Zimnochem (aktualizacja)

Polscy kibice czekają na starcie Artura Szpilki z Krzysztofem Zimnochem. Czekają i prawdopodobnie się nie doczekają, gdyż "Szpila" ma wygórowane żądania finansowe.

przeczytaj cały artykuł

sudiyo

Brawo Szpila!
Chociaż nie lubię Cie jako boksera i osobowość to szacunek do pracy i pieniądza się liczy tak samo jak honor. Sorry panowie niżej, ale za gówniane pieniądze bądź za darmo to można na zmywaku pracować w Anglii. Mam nadzieję, że jak w pracy wam powiedzą, żebyście za półdarmo robili to też się zgodzicie.
Nie dajcie się zmanipulować. Babiloński wiedział, że taka będzie reakcja ludzi. Zaproponuje mu śmieszne pieniądze i jak się nie zgodzi to będzie nagonka :) Skoro walka miała byc w PPV to nie można płacić bokserom jak za walkę na otwartym kanale. Kasa z PPV szła by na konto Polsatu i Promotorów. Sorry ale to też jest brak honoru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
sudiyo

WOW ale się odgryzłeś! Super! Nie wiedziałem, że można być takim żałosnym typkiem :) Mówisz o galaktycznej kwocie kmiotku, czyli o jakiej? Wal tu liczbami :) Zero argumentów tylko plucie - internetowy kafarek :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zabala

Na konferencji chciał się bić za darmo i jeszcze dziecko zrobić, więc nie wiem o jakim szacunku mówisz. Ogólnie mam nadzieję, że szybko Szpila zawalczy z kimś mocnym i za duże pieniądze, bo na tym skończy się jego kariera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Zabala

Ale z punktu szacunku do pracy i pieniędzy (heh gość sam mówi, że przegrał majątek na automatach - taki to szacunek) marnie to wygląda. W końcu ryzykował zawieszeniem licencji i nie byłoby ani pracy ani pieniędzy. Inna sprawa, że fakt jakiś tam osobistych porachunków nie oznacza, że ma się bić za darmo i napychać kabzę promotorom i organizatorom. Ale póki nie wiadomo jakie kwoty padły to dyskusja jest jałowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
sudiyo

Dokładnie. Tu sie zgadzam. Bez dokładnych kwot ciężko i jedną rację. Można poczekać na konkrety (które zapewne się nie pojawią w mediach), albo wierzyć jeden ze stron...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
kamil7600

co ty pieprzysz i tak zarobilby duzo na w tej walce z Zimnochem, zreszta wizerunkowo zyskalby bardzo wiele gdyby wygral co przelozyloby sie znaczaco na jego pozniejsze dochody, nie wiem jak mozna byc takim krotkowidzem. zreszta w tej walce nie chodzilo o pieniadze, zwyciezca tej walki wygralby duzo wiecej niz tylko premie za wygrana to oczywiste(i wizerunkowo i finansowo), a to porownanie ze zmywakiem bylo bezmyslne. poczytaj sobie wczesniejszych wypowiedzi Szpilki z nich jasno wynika ze Szpilce nie zalezy na pieniadzach tylko na zniszczeniu Zimnocha. a skoro wypowiadal sie w takim tonie to niech bedzie czlowiekiem slownym i niech ta walka sie wreszcie odbedzie bo poki co to Szpilka wizerunkowo bardzo traci. btw. czy ta telenowela sie kiedys skonczy? chca walczyc niech walcza nie to nie proste bo ile juz mozna sluchac o tym..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
sudiyo

Dużo czyli ile? Konkrety. Dla Ciebie może być dużo, a dla niego przy funkcji PPV jest to śmieszna kwota, która w większości wpływa do Polsatu a tak być nie powinno. Nie byłoby gadania gdyby nie PPV. Tak jak mówił, zaakceptowałby pieniądze jakie mu oferują. Jednakże przy PPV są większe wpływy, a oni oferując tą samą kasę, całą nadwyżkę kierują do siebie nie dzieląc się z Arturem. Zastanów się najpierw czy chciałbyś być tak traktowany. Ja nie :) Kasa to kasa.
Wygrał"BY". Nie wiadomo co by wygrał. Dla Szpili pod względem sportowym nie jest to ŻADNA walka, nic nie znacząca w świecie boksu. Jeśli więc nie ma odpowiednich pieniędzy to po co zaprzątać sobie głowe i tracić czas na przygotowania, kiedy może zawalczyć za lepsze pieniądze i z lepszym przeciwnikiem w Stanach.
Masz rację co do obietnic, ale to niestety nie wszystko i ja go rozumiem, stawiając się w jego sytuacji. Proste.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
smok

Zgadzam się z tobą. A Szpila to swój chłop, choć prosty. Niech się skupi na walkach z lepszymi zawodnikami, aby zbierać doświadczenie i zwiększać swoje znaczenie, a nie za psie pieniądze walczyć z kimś, kto, tak jak Szpila, wciąż niewiele znaczy w świecie bokserskim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.