Wątek dotyczący artykułu

Wiślaczki nie dały plamy (wynik)

Koszykarki Białej Gwiazdy bez większych problemów pokonały Basket ROW Rybnik, ale tempo nie zachwyciło. Dla zwyciężczyń najwięcej punktów zdobyła Justyna Żurowska.

przeczytaj cały artykuł

Lekkobiektywny

Ja akurat bylem i wiem ze tacy są wlasnie kibice w Krakowie. Nie widzialem niszczenia samochodow ale pozostale rzeczy widzialem aż zbyt wiele razy żeby wiedzieć ze są prawdziwe. Jeśli jestes normalnym kibicem to sorry, nie chce generalizować. Ale prawda jest taka ze jeśli nawet jestes to powinniście cos z tym zrobić. Klub nie widzi problemu, nie wierze ze nie przeszkadza to normalnym ludziom

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gregor

Już widzę jak byłeś na tym meczu, z Twoich komentarzy wygląda zatem (nie tylko na tym forum) że jeździsz po całej Polsce i jesteś na wszystkich meczach BLK... dobra ściema...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robert Bielak

Moje komentarze opieram na wiarygodnych zrodłach prasowych ktore jestem w stanie zawsze podac w przeciwienstwie do ciebie???bo głowny słynny menedzer torreador-kłamczuszek to zadne zrodło,co do komentarzy to tylko komentuje na tym forum na innych poki co nie zamierzam nie uwazam tez zebym mijał sie z prawdą moze napiszesz sympatyku z grodu kraka w ktorym poscie moim widzisz scieme???konkrety prosze a nie tak jak z ERIN,,uciekasz,,od tematu zapewne i na to nie bedziesz miał zadnych merytorycznych argumentów miej odwage sie przyznac ze bazujesz na wiadomosciach ktore,,chlapnie,,od czasu do czasu twoj słynny ,,wiarygodny,,menager z grodu kraka.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.